Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami tuti tipp Valentin-napr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tuti tipp Valentin-napra ajándéknak?

Figyelt kérdés
gondoltam a csokira,de az önmagában olyan snassz..valami süti?..vagy esetleg ajándék mellé?én plüssmacira gondoltam a barátomnak..az nem gáz pasinak?
2012. jan. 30. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha most azt írtad volna hogy a barátnődnek kell, akkor azt írtam volna hogy vegyél neki felfújható gumiférfit, de így nem tudok ajánlani semmit :)
2012. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak ne bögre legyen!
2012. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
haha XD nhát igen lánynak pofon egyszerü..de ti mégis mit vesztek majd vagy csináltok? had merítsek ötleteket XD
2012. jan. 30. 15:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok, és a sütinek ezerszer jobban örülnék!! :)) Meg annak, ha párommal tölthetném a napot (ha lenne :D)... más nem is kell.


23/F

2012. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De, a plüssmaci kicsit gáz. :)

Főzz valamit, hívd át, stb.

Szerintem nem kell tárgy.

2012. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*31/F
2012. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor a sütinek biztos örülni fog. :3
2012. jan. 30. 16:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Van fenn vaterán sütiszappan! Én azt vettem a férjemnek múlt Valentinnapra! Nagyon örült neki, különleges és nagyon szép :)
2012. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg recept van a neten, szerintem sokkal érdemesebb sütni valami egyszerűt és finomat és ott aztán szabadjára engedheted a fantáziád. Szerintem ezt kipróbálhatnád : [link]

Én ezt fogom sütni a páromnak. Se nem bögre se nem valami plüss vacak.

2012. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
16:04 ezt szerintem kipróbálom! köszönöm a válaszokat:)
2012. jan. 30. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!