Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti örülnétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

A nővérem a barátjának 1. évfordulójukra egy nagy kartonlapon szereplő sok közös kép szerepelne, és papírokra leírt közös emlékek, egy-két rövid viccesebb sztori, és idézetek lennének rajta. Nekem nem tetszik ez az ajándék... Ti mit reagálnátok egy ilyenre?

17/F


2012. jan. 5. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
a lányok ilyenek,és inkább készítenek valamit a férfiaknak,én örülnék neki mert kétkezi munkával csinálta és nem csak megvásárolta a boltban mert annak semmilyen értéke nincsen...
2012. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szép ajándék,de ez nem olyan aji inkább amit egymásnak kellene adni,nem egy kívülálló személynek?
2012. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én lány vok.,de ne haragudj biztos nem adnék ilyet a barátomnak! Szerintem valahogy beszéld le róla a nővéredet!
2012. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nem is te vagy a pasi, nem tudod milyen volt átélni azokat az eseményeket, milyen emlékek kötődnek az idézetekhez.

Amúgy igen, ez tipikus lányos ajándék, évfordulóra nem rossz, mégsem a szülinapja, ez az 'ünnep' hozzájuk kötődik.

2012. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez itt a baj...nemtudjátok értékelni azt amit valaki szeretettből illetve emlékekből épít fel...ebböl is látszik h fiatalok vagytok és csak a jó drága ajándék számit vagy felel meg nektek...majd idövel egy ilyennek is örülni fogtok..
2012. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

13:36--


teljesen igazad van

2012. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bocs 16:36:D:D
2012. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja,félre olvastam,bocsi :D akkor biztos jó ajándék :D
2012. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szobatársamnak volt ilyen tablója, azzal a különbséggel, hogy az szépen be is volt keretezve, és csak fényképek voltak rajta. Ő szerette és szerintem is aranyos ajándék. Én is örülnék valami hasonlónak.
2012. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!