Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék összejönni Muri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék összejönni Muri Enikővel?

Figyelt kérdés

vagy legalább haverkodni. tudom h elfogalalt, de voltam egy koncertjén, és beleszerettem. sokkal másabb a kisugárzása mint TV-ben.

Annyira aranyos, kedves volt.

még az arcvonásaink is hasonlók, és még elég sok minden hasonló :))

23f


2012. jan. 30. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Írj neki levelet.
2012. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
VV Attila lesz a konkurenciád.
2012. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A legkézenfekvőbb megoldás: lefekszel az ágyadba, becsukod a szemed, nekifogsz annak a cselekvésnek, amit köznyelven csak úgy hívnak: álom...
2012. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. :) elég jó csaj am. van egy haverom aki ismerte mielőtt híres lett és nagyon nem olyan mint ahogy a TV-ben beállítja magát. Ne álmodozz! semmi esélyed nincs.
2012. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Térj vissza a valóságba az álomvilágból, és inkább kress magadnak olyan lányt akit el is érhetsz nem csak úgy ha este aludni térsz és csak esetleg álmaidban lehetsz vele. 23 éves vagy, nem helyes ez a gondolkodás, felejtsd el őt, hisz nem érheted el. A világban rengeteg egyedülálló lány van akik elérhetők is számodra és válogathatsz közölük. Csak ismerkedni kell.
2012. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"VV Attila lesz a konkurenciád."


Attila ellen nem győzhet xd

2012. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

értem amit mondtok. de valamikor neki is kell magánéletet élni nem így van?

o is emberből van, vannak érzései, és nem feltétlen csak pénzes, híres pasival jöhet össze szvsz.


egyébként az egyik koncetje előtt már kértem aláírást tőle, már akkor is nagyon nézett, a koncerten végén pedig megkerestem egy fotó miatt. Beszélgettem vele kb 2 percet, mert nem nagyon érte rá. És kértem tőle 2 puszit, meg egy ölelést is. Olyan szorosan megölelt, hogy az hihetetlen. :))

Tudom furcsa, de én úgy érzem bejövök neki. Lehet hogy tényleg írok majd neki :D

2012. jan. 30. 16:57
 8/17 anonim ***** válasza:
szia szerintem írj neki és tényleg nagyon kedves és nagyon aranyos lány én is nyíri vagyok és az egy barátnőm osztálytársak voltak nagyon sokáig és most is nagyon jó barátnők és szerintem semmi nem veszíthetsz ha megpróbálod :) 16/L
2012. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyíregyi (bocsi az elírásért csak telóról írok) :)
2012. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Jó néhány éve én is így voltam egy akkor felfedezett énekesnővel, nem éltem bele magam, de nem akartam azt, hogy az legyen bennem, hogy még csak meg se próbáltam, ezért írtam neki egy levelet (mondjuk ő még csak nem is válaszolt rá). Aztán pár hónap múlva abbamaradt a lelkesedésem. Ennél többet te se tehetsz, esetleg ha találkozol még vele kérdezd meg, hogy nem-e találkozna veled kettesbe...

Egyébként biztos információból tudom (egy másik x-faktoros közeli ismerősöm), hogy nagyon nem olyan mint amilyennek adja magát a rajongók előtt, hihetetlenül nagyképű, és beképzelt egy nő...

2012. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!