Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne jobb, ha az exbarátod férfiasan közölné, hogy még mindig sokat jelentes neki és vissza akar kapni vagy ha lassan újra becserkészne?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 17:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Vonatkoztassunk el a személyes sérelmekről, úgy általában kérdezem. :D
2012. jan. 30. 17:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedvesen mondjad meg neki, hogy még mindig érzel iránta valamit... Remélem segítettem. :))
2012. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem határozottan jelentsd ki, hogy még szereted. :) Nálam ez hatásosabb lenne, minthogy újra udvaroljon, amit már egyszer megtett.
2012. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előbbi.
2012. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha megmondod kerek perec.
2012. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, a legjobb ha megmondod neki cakkumpuder, nem mindenki szereti a becserkészést, föleg, ha van màsvalaki is...
2012. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!