Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljem túl a szakítást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl a szakítást? 7 évet voltunk együtt, de ő már nem szeret. Mikor lesz kicsit jobb?

Figyelt kérdés
Állandóan pánikrohamaim vannak, remegek és majdnem összeesek. Pár napja történt és elviselhetetlen a fájdalom!
2012. jan. 17. 06:48
 1/7 anonim válasza:

Sajnálom h ez történt veled. Ennyi idő után már nagyon hozzánő az emberhez a párja. Kicsit olyan lesz ez az időszak mint ha gyászolnál. Sok időbe fog telni mire meggyógyul a lelked.

Nézz meg vígjátékokat, legyél a barátaiddal, és a legfontosabb h ne vonj meg magadtól semmi jót! V kezd el egy hobbit, ami leköti a figyelmedet és amiben örömödet leled. Csak ne ülj a szobádba egyedül és sírj a nyomorúságodon! Az életednek ez a fejezete lezárult, ha le kaparod a falat se lesz ez máshogy. Csak tekint előre és állj mindenhez pozitívan. Próbálj úgy tekinteni erre mint egy lehetőségre. Persze nehéz lesz, de mi nem az az életben? :) Új dolgokat fedezhetsz fel, embereket ismerhetsz meg. Ne add fel a reményt arra h egy szép jövő áll előtted. :)

2012. jan. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el az össszes Svejket (Jaroslav Hasek) nekem segített.
2012. jan. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jajj nagyon sajnállak :/

Az a fő legyen hited hogy még találsz nála sokkal jobbat. Én igaz csak 3 éves kapcsolatból dobtak egyik napról a másikra de teljesen összeomlottam. Alig akartam kimenni 3 hónapig az utcára utána próbáltam felejteni és fél év után ismerkedtem és rájöttem nem is értem miért szenvedtem annyit utána, hogy elhagyott miközben volt nála sokkal kedvesebb szebb okosabb gazdagabb, figyelmesebb ember. nem is egy.

2012. jan. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
menj el egy prostihoz, nekem segített 34/F
2012. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár én is írhattam volna. Sajnos én is ugyan ebben a cipőben járok mint te. Megkérdezhetem, ti hogy jutottatok idáig?
2012. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Most, január elején hagyott el a barátnőm kilenc év után.

Én jelenleg munkanélküli vagyok, tehát van mivel lekötni a fölös energiákat. Persze csak napközben. Az esték borzasztóak, mert akkor jön ki igazán az emberen a depresszió.Túlélési stratégiák: minél több program, olvasás, barátok, kirándulás, sport, stb.

A pánikroham viszont már durva, és szerintem fordulj pszichológushoz, mert ez már szakembert igényel.

Remélem sikerül minél előbb túltenni magad a szakításon.


Fel a fejjel!


Constantinus

2012. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Soha
2017. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!