Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem pár hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem pár hónapja egy afrikai férfivel (38 éves) én 35, de én sajnos nem tudok jól angolul beszélni, csak minimálisan, de én nagyon kedvelem őt és szerintem ő is. Mit csináljak álljak neki angolt tanulni?

Figyelt kérdés
Végül is nem ártana.Csak a család is hogy fogadná el.
2012. jan. 30. 18:22
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
milyen témában
2012. jan. 30. 19:01
 12/31 anonim ***** válasza:
Sztem ő a franciára nem mint nyelvre gondolt :D
2012. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egy afrikai férfinek tök mindegy, hogy milyen nyelven beszélsz, a lényeg, hogy európai nő vagy. Le akar majd telepedni, kell neki az állampolgárság, ezért mindenképpen kellesz neki. Általad akar majd Európában maradni, ez egy afrikai férfinak hatalmas előrelépés az otthoni nyomor után. Ezért vadásznak könnyen kapható fehér nőkre.

Amúgy azt ne hidd, hogy az afrikaiak tudnak angolul... én ismerek ghánaiakat, nigériaiakat és máshonnan valókat is. Ők elvileg otthon is angolul beszéltek, de se nyelvtant, se szavakat nem tudnak. Rettenetes a kiejtésük.

A fekete afrikai angol az nem angol :)

2012. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
42%
AIDS tesztről el ne feledkezz, mielőtt bármit is tennétek...
2012. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
42%
Úgyis csak kúrogatni vagy jó a niggereknek. Amúgy minden harmadik aids-es csak szólok!
2012. febr. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha hosszútávú lesz a kapcsolat, akkor ő meg fog tanulni magyarul, Te pedig fejleszd az angolt. Muszáj mindkettőtöknek tanulni, mert egyikőtök sem tudja jól a másik nyelvét.

2012. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Az afrikaiak nem sokba nézik a fehér nőket, de nagyon jól színészkedik a szerelmet.
2012. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

#17-es!


Még szerencse, hogy a fehér férfiak mélységesen szeretik és tisztelik a feleségüket...

2012. febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Az európai társadalmakban aki ne tiszteli a feleségét, párját, arra csúnyán néznek. Afrikában meg aki jól bánik a párjával, azt nem tartják férfinak.

Ott elvárás, szokás, szabály a nő megvetése.

Nem véletlenül van annyi AIDS-es, és erőszakos közösülés arrafelé.

Mert a férfi méltóságon alulinak érzi, hogy óvszert húzzon.

2012. febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Csúnyán néznek?? Ugyan már. Összekacsintanak.


Az afrikai társadalomról nem tudok nyilatkozni, főleg nem általánosságban. Én inkább csak a saját tapasztalataimból indulok ki. Azok szerint milyenek a fehér pasik? Hazugok, hűtlenek, megbízhatatlanok. Akkor milyen tiszteletről beszélünk? Az afrikai férj milyen? (Az enyém.) Az előző felsorolás teljes ellentéte. De ez csak az én tapasztalatom.

2012. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!