Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek más bőrszínű a párja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek más bőrszínű a párja, a bőrszín izgatóan hat rá?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm, akinek fekete a férje azt mondja, neki semmi jelentősége nincs a bőr színének.


Az én férjem is fekete, és általában én sem gondolok erre, de bizonyos helyzetek úgy alakul, hogy izgató hatású tud lenni.


2012. jan. 30. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Hát attól függ,hogy milyen bőrszín.Nekem a fekete nem tetszik,viszont a barna,kreol bőr,az a tipikus latin macsós kinézet annál inkább,megveszek értük:D
2012. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Nekem fehér a párom, és úgy igazán páromnak nem is fogadnék el mást, viszont tény, hogy a latinos pasikban van valami plusz. Ami azért érdekes, mert ha meggondoljuk, hasonló árnyalatúak nálunk a romák, azok viszont nem váltanak ki belőlem pozitív érzéseket. XD

A fekete férfiaktól kifejezetten undorodom, hánynom kell. Nem vagyok rasszista, egyszerűen belegondolni is rémes, hogy ilyen férfivel szex vagy bármi intimebb viszony... Az ázsiai férfiakat meg igazán nem is tartom férfiasnak, egyiket sem. Abszolút nem. De nő létemre azt tartom, mind a fekete, mind a sárga nők közt is nagyon sok szép akad!

2012. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Jézusom,de beteg válaszokat kaptal....még soha enm voltam fekete férfival,de baromira izgat a gondolat!!:-) Nincs a férjednek egy haverja?
2012. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Igen, engem izgat, a párom erősen kreol színű roma. Nagyon szeretem, amikor tapiz a fekete kezével és közben csúnyákat suttog a fülembe, a nagy fekete kalapácsról meg már ne is beszéljünk.
2012. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

Hmm, én jobb szeretem a fehér bőrt, bár a latin csajok is dögösek, az ázsiaiak meg arcra szépek. Feketénél inkább csak a forma fog meg, pl nyáron közelről megtekintve. o.o

:D

De végülis szexiség szempontjából a fehér tetszik legjobban. Fincsi fehér husi. :P

27F

2012. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ááá én is azt szeretném, h fekete legyen...hool tALÁLKOZTATOK?!
2012. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!