Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rajtakaptam a nővéremet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam a nővéremet, amikor csalta a vőlegényét, beszéljek vele erről?

Figyelt kérdés
Énlány vagyok és a nővéremnél lakom néhány napig. Mentem hozzá haza ma délután, hangokat hallottam a hálószobából, ami nyitva volt. Benéztem, és láttam, hogy egy srác keféli, aki nagyon nem a vőlegénye. Egy izmos srác volt - bizony elég nagy farokkal - és éppen lovagolta a nővérem. A vőlegényével 3 éve vannak együtt, nyáron lesz az esküvő, azt hittem jól megvannak, meglepődtem. Szerintetek beszéljek erről a nővéremmel?
2012. jan. 30. 21:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10 -es válaszoló nem semmi a válaszod
2012. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

ma 21:47


miért?nem tetszik?:D

mi baj van vele?

2012. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Amikor megláttam őket nem az járt az eszemben, hogy beszállhatnék harmadiknak és azt se néztem jól lovagol-e a nővérem.
2012. jan. 30. 21:55
 14/21 anonim ***** válasza:

ma 21:55


most már meg kell kérdeznem kérdező.ez most komoly és tényleg megtörtént vagy csak unatkozol és kamuzol?

2012. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
nem fogom bizonygatni, mert vagy elhiszed vagy nem. De ha nem akkor kommentelj máshol. Talán olyan is ír, aki már járt így a testvérével, hogy rajtakapta mással.
2012. jan. 30. 22:03
 16/21 anonim ***** válasza:

Én a helyedben beszélnék erről a nővéremmel. Testvérek között meg lehet ezt beszélni. Nekem is van öcsém és volt, hogy az akkori barátnőm mellett félrekeféltem és megkérdezte, nem volt semmi gond belőle. Mivel ő a nővéred, ezért az ő érdekeit kell figyelembe venned. Ha ő szeret több pasival is kufircolni, hiába esküvő, vagy akármi, nem nagyon fog már változni.


25F

2012. jan. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
10-es válaszolónak ..baromi jó válasz egésznap ezen kellett nevetnem ..FAKE..
2012. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Beszéltem a nővéremmel, tök őszinte volt és azt mondta, hogy a pasi egy kollégája haverja, egy buliban találkoztak két hónapja, lefeküdtek és annyira jó volt, hogy azóta összejárnak kefélni. A pasinak van felesége, de neki se annyira jó a szex. És a nővérem azt mondta, hogy jól megvan a vőlegényével, de a szex nem olyan szuper, mint ezzel a pasival. Én mondtam neki, hogy gondolja meg, így feleségül megy-e valakihez, nem?
2012. jan. 31. 21:24
 19/21 anonim ***** válasza:

pfff

ha tényleg igaz a sztorid akkor a nővéred egy büdös ku.rva...köpje szemen magát mond meg neki üzenem..

mondjuk elhiszem mert én is ismerek ilyen csajt aki a vőlegénye mellett b.aszatta magát valami kollégájával..a csaj ezt csinálta vagy 3 évig kb,aztán a srác valahogy megtudta aztán vissza kérte a gyűrűt..a srác talált magának egy normális lányt,a csajt még dugta pár évig a kollégája,közben a kolléga is vissza ment a csajához végleg,a csaj meg egyedül maradt 36 évesen és most nem talál magának senkit,akkor vissza élt azzal hogy jól néz ki,de most már senkinek nem kell,mert már fele annyira nem néz ki jól..


csak kérdem nem ide tartozik és nem tudom hiszel e a horoszkópban de milyen csillagjegyben született a tesód?mert megfigyeltem hogy egy bizonyos csillag jegy alatt született emberek hajlamosak félre dugni..mi a horoszkópja?

2012. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Jól látod a dolgokat és jól tetted, hogy beszéltél vele erről. Valószínűleg ettől még ugyanígy lesz mennyegző és hasonló, de legalább Te is nyertél egy kis tapasztalatot arról, hogy a "hűséges és komoly" kapcsolatok hogy működnek. Nem hibáztatom a nővéred, mert ha jobb neki a szex azzal a pasival, akkor csinálja.
2012. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!