Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rajtakaptam a férjemet maszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam a férjemet maszti közben, ez mit jelent a férfiaknál?

Figyelt kérdés
7 éve élünk együtt, nagyon szeretjük egymást csak született 6 hónapja egy kisbabánk és kevesebb idő jut a szexre. Egy szobában alszik velünk, így elég nehéz megoldani, megvárni míg elalszik, kiosonni..., arról nem is beszélve, hogy hulla vagyok, mert hajnalban kel és nem tudom magam kialudni. A férjem is sokat túlórázik, ő is fáradt. Tegnap este szeretkezni akart, de kómás voltam, félig már aludtam és azt mondtam majd holnap. Most reggel amikor ment dolgozni / ő azt hitte alszom / kijöttem a szobából és láttam, hogy egy netes kisvideóra maszturbál. Életem legkellemetlenebb élménye volt és szerintem neki is. Nem csesztem le, csak annyit mondtam, hogy miért nem szól, ha ilyen gondja van és, hogy biztosan már nem szeret, ezért csinálja. Ő azt mondta szeret, de nem akarok vele szexelni és inkább ez, minthogy nője legyen..., felöltözött és elment. Mit kel ilyenkor csinálni, hogyan kell lereagálni? Lehet, hogy nem szeret? Csináljak úgy, mintha nem történt volna semmi sem?
2008. júl. 3. 05:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ebből ekkora ügyet csinálni... :S

A házasságban élő férfiak 80-a (!) csinálja. És miért ne tehetné? Mi a rossz neked abban, hogy ő egy kis gyors élvezethez jut? A férfiak szexualitása eltér a nőkétől.

A maszturbálás gyors feszültségoldó és a fantáziálás frissen tartja a lényükben az erotikát.

Te meg érzelmi zsarolással próbálod meg elérni, hogy ne szerezzen magának örömet, miközben te viszont nem tudsz éppen részt venni az akcióban. Fordítsd meg a helyzetet és gondolkodj el kicsit. :))

Jó lenne ha a nők megértenék végre, hogy nem birtokolhatják a párjuk lényének minden darabkáját. valami mozgásteret kell hagyni. És a párod igazán tisztességesen járt el (ahogy mondta is).

Egyébként olvasd el Betty Dodson Orgazmus két személyre c. könyvét. Ő 35 évesen jött rá, hogy milyen keveset tud. Neked most itt a lehetőség.


Na... elballagok a pontlista végére. Valószínűsítem, hogy a válaszom nem lesz sokáig látható. :DDDDD

2008. júl. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem se akadj ki, ha belegondolsz a friss apukaknak eleg "megrazo dolog" rajonni, h o mostmar apuka lett, a szep es csinos felesege pedig edesanya...tobb idot foglalkozik a gyerekkel, es ra kevesebb ideje marad...ezert fordult ahhoz amihez...namarmost en nem mondanam azt h ez normalis, mert szerintem ezt meglehet beszelni, es szerintem nagyon is normalis hogy ezt elvartad vlna a ferjedtol, en is elvarnam!

szerintem nem lesz baj abbol ha felhozod a temat, kerdezz ra, esetleg h miert volt szuksege erre...biztos megtudjatok beszelni...ha nem mondd semmit akkor viszont ne forcirozd, szerintem.

fel a fejjel:) nincs nagy gond:)

2008. júl. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj egy kicsit nyitottabban állni a kérdéshez. Mi a párommal együtt is szoktunk olyat játszani, hogy magunkat izgatjuk és nézzük egymást közben. Aztán persze a vége mindig az, hogy együtt fejezzük be :) Ha még tudod is, hogy hiányzik neki a szex, mert kevesebb időtök jut egymásra, akkor végképp nem kellene piszkálni ezért. Semmi rosszat nem csinált, csak levezette a feszültséget.

Ha én ilyet láttam volna, mosolyogva megkérdeztem volna tőle: Segítsek? És nyilván rögtön a tettek mezejére léptem volna.

Semmiképp ne csinálj belőle ügyet, mert akkor úgy érezné, hogy ok nélkül piszkálod.

(egy anyuka)

2008. júl. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

amint ivarérett egy férfi, csinálja, kb amíg föl nem dobjuk a talpunkat. ez ösztön, reflex, nem kell rajta kiakadni.

Amúgy meg inkább mentél volna oda és segítettél volna neki :) Máris jobban jött volna ki.

2008. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatal vagyok, fiatal barátnőm van, akivel rendszeresen szexelünk, és így is néha előkerül. Miért? Nem tudom, azért, mert pasi vagyok. Teljesen normális, ne akadj ki rajta. Főleg, ha most még gondjaitok is vannak. Ha neked nincs hozzá energiád, akkor hadd oldja mán meg magának... a pasik nem úgy működnek, mint a nők, hogy ha nincs, akkor nincs, mert gyülemlik a feszültség...
2008. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
Engem lehet most megköveztek! Én ignis kikadok az ilyen dolgokon! Ha szeret, akkor ne nézegesse a műkurvákat...Ennyi
2008. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezt a nők másként élik meg, mint a férfiak. Nekem rosszul esett, mert ez olyan, mintha megcsalt volna, de ha egy férfi szemszögéből nézem, akkor ez semmiség, csak ciki, hogy lebukott. Komolyan imádom és őt is megértem, mert mostanában tényleg túl sok a stressz, rengeteget hajt, hogy mindenünk meglegyen, csak valahogy róla soha nem tudtam elképzelni, hogy csinálja..., dehát ő is csak férfi. Még annyit kérdeznék / és légyszi férfi válaszoljon /, hogy mi lenne a legjobb, beszéljek róla v. tegyek úgy, mintha nem történt volna semmi, estleg üssem el egy poénnal?
2008. júl. 3. 09:35
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok. Én azt javaslom, hogy üsd el egy poénnal :) De csak 1x. és ne legyen bántó.. Hanem vicces. Amúgy, tényleg a férfiaknak szükségük van ilyenre. Nem kell kiakadni, mert láttad őt. Az, h nézte a videót meg a "műkurvákat" az is csak azért van, h felizguljon. De lemerem fogadni, hogy azt képzelte ti ketten csináljátok. Csak kellett egy elindulási pont. Ha legközelebb is rajtakapod és nincs kedved a szexhez akkor vagy menj oda neki segíteni vagy mosolyogj egyet, mondj neki vmi vicceset és utánna hagyd ott és ne zavard. Őtmeg nyugtasd meg, h ez nem cikiség hiszen a pasik 99%-a csinálja... (1% a kisbabák) :D Najó... viccet félretéve... Nincsen semmi gond, nem kell miért aggódni.
2008. júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy rajtakaptad a férjed, csak azt bizonyítja, hogy még mindíg kíván és hiányzol neki és örömmel szeretkezne Veled. Ha gyakrabban vagytok együtt ő se fog magához nyúlni. Amúgy meg természetes feszültség csökkentő módszer az önkielégítés. nincs benne semmi rossz, te se gondolj rá, mint negativumra.
2008. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
én is nő vagyok. és biztosan nekem is rosszul esett volna. de be kell látni, hogy lehet szükséglete és tényleg a "kevésbé rossz" utat választotta. én a helyedben este finom vacsival, izgalmas ruhában/fehérneműben várnám, segítenék neki, hogy ne kelljen úgy éreznie, hogy kiszorult a baba miatt. aztán utána beszélném át vele, hogy máskor bátran szóljon, mert szívesen vele tartasz.
2008. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!