Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagytam az exem, mert durva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam az exem, mert durva volt. Be ismerte könyörgött, h menjek vissza hozzá, nem mentem! Elkezdett utálni, majd 3hónap múlva megismerkedtem vkivel, ő megtudta és azóta gyűlöl és engem hibáztat, úgy csinál, mintha ő hagyott volna ott! Miért?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
dacból. Csinálj úgy, mintha nem érdekelne. Nem kell foglalkozni, ezzel csak azt éri el, hogy nemtudsz a másk illetővel foglalkozni. Hagyd, hadd mondjon azt, amit kaar, az igazat te úgyis tudod. Amiert nem vagy hibás, azért nem kell magyarázkodni..
2012. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 omba ***** válasza:

Infantilis.

De már mi okod, hogy ezen törd a fejed?

Ott az új, remélhetőleg normálisabb kapcsolat - azzal foglalkozz!

2012. jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy idióta lúzer, aki még mindig beléd van habarodva és nem tud magának nőt találni, mióta veled vége lett.
2012. jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
..én sem értem,h miért baj,ha továbblépek több hónap után? azt várná h miatta sírjak miközbe én szakítottam?
2012. jan. 30. 23:02
 5/10 anonim ***** válasza:
mert nem sikerült még fel dolgozni a dolgokat..ehez idökel..
2012. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell felvenni neki a telefonkgylót,vagy pedig lecseréled a telefonszámod.Nem kell neki sms-re,emailre,meg fb-on válaszolni,és személyesen sem szóbaállni vele.Ilyen egyszerű.
2012. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem beszélek vele egyáltalán
2012. jan. 30. 23:15
 8/10 anonim ***** válasza:

ugyanebben a helyzetben voltam, de totálisan, pont 3 hónap telt el szakítás után, amikor valaki felbukkant a láthatáron, majd elkezdett rólam terjeszteni mindenfélét az exem, szerintem a felét se hallottam vissza, de az is bőven elég volt. elkezdett minden formában "zaklatni", úgy értem telefon, sms, email, facebook, posta, ismerősökön keresztül, az lett a vége, hogy tiltottam mindenhonnan. semmi rekciót nem mutattam, akkor is 1 hónap alatt 40 e-mailt küldött, ez azért mutat valamit. ennek már több, mint másfél éve. most nemrég véletlen összefutottunk, ugyanolyan tahó maradt, úgyhogy nem is bánom, hogy még beszélőviszonyban sem maradtunk.

vannak ilyen emberek, nem tudnak túllépni a főként saját maguk miatt bekövetkezett szakításon, majd még nekik áll feljebb és megkeserítik a másik mindennapjait.

2012. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor miből gondolod, hogy annyira gyűlöl hibáztat és hogy csinálhat úgy mintha ő dobot volna??
2012. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

miben volt durva?

túl erősen vágta be a lompost neked?

vagy esetleg túlságosan durván beszélt veled?

megütött csúnya szavakkal illetett téged olyan helyzetekben amiben nem is te voltál a hibás?

mi volt?

2012. jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!