Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat 4hónapja hagytam el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat 4hónapja hagytam el, nagy hülyeségeket csinált! Azóta könyörgött, h fogadjam vissza, nem tettem! Kb 2hónap után randiztam egy sráccal, aki már akkor hajtott, mikor vele voltam! Erre elmondott mindennek, azóta nem zaklat és utál! Kiábrándult?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de honnan tudjuk? Lehet megpróbálkozik az, "érezze a hiányom, azt majd visszajön" fogással.
2012. jan. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És az miért baj ha már nem zaklat? Örülj neki! Keress jobbat! 21/F
2012. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ott a pont második válaszoló :).


Keress mást, ne foglalkozz vele. Elmondott mindennek, mert sérült az önérzete, azt hitte hogy te térden fogsz majd visszacsűszni hozzá, s látta, hogy nem így van amikor randiztál mással.

2012. jan. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak szimplán nem értem, hogy ha már nem szereted miért foglalkozol vele...
2012. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen!

Most akkor miért érdekel hogy utál e,meg hogy kiábrándul e belőled,ha azt mondod hogy nagy hülyeségeket csinált,és eszed ágába se volt visszafogadni.


Nem örülnöd kéne akkor most?

Mit érdekel mi a véleménye?

Mire lennél akkor most kíváncsi?


Igen.

Valószínű hogy végül kiábrándult,és éli az életét.

Te is tedd ezt.

2012. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zaklatott az a baj nem zaklat az a baj. Woman Logic
2012. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!