Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sxerintetek ő nekem az igazi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sxerintetek ő nekem az igazi, akivel le fogom élni az életemet élni, ennyi mindem után?

Figyelt kérdés

Nem tudom higgyek-e a véletlenekbe, de mikor 17 voltam akkor lett vége az első komoly kapcsolatomnak ,ami irtóra fájt!

Ez volt 3 éve!Akkor át is iratkoztam egy másik suliba részben emiatt,részben pedig nem lelkesedtem a suliért.A másik suliba ismertem meg a jelenlegi barátomat, amikor előszőr megláttam le sem tudtuk egymásról venni a szemünket,de hetekig nem tudtam ki ő,hogy hívják,van-e barátnője stb.

Aztán myvippen találtam rá véletlenszerűen,szembesülve azzal,hogy 4 hónapja van barátnője,de én mindennap sxemezek vele és mosolygunk egymásra!Nem törődtem vele inkább , de hetek múlva elkezdtünk beszélgetni,és a beszélgetésünk és higy minden nap láttuk egymást...ezzel egyre mélyült a kapcsolatunk!A hiba még mindigvaz volt,hogy barátnője volt,csalni akarta velem és ott hagyni értem az akkor már több mint fél éves kapcsolatát,de tiszteletbe tartottam a csajt!És más fiúval jöttem össze , akivel majdnem 1évig együtt voltam , ezalatt végig próbálkozott nálam , még a saját barátommal is szembe fordult csak, hogy az övé lehessek.Amikor vége lett ennek a kapcsolatnak rögtön egymás karjaiba kötöttünk ki és végre elcsattanhatott az első csók , de a dolgok nem úgy alakultak és mindketten mással jöttünk össze 1 hétre, nem is kell mondanom mi lett a vége..megint egymás karjába!

Aztán úgy éreztem , hogy az akkori nőjét megakarta csalni velem és otthagyni őt akkor velem is megfogja tenni,tehát esélyt se adtam,hogy mi ketten komolyabban foglalkozzunk egymással aztán szalagavatón több száz ember előtt koppintott le egy modell fullos csajt miatram,én sem vagyok szar nő mert pláza cica vagyok de az a csaj gyönyörű volt egyszerűen!De megtette,csak hogy felfigyeljek arra, higy mit érek neki.Onnantól kezdtünk el járni, 4 hónapig folyton csak szakítottunk kb.2 hetente és külön voltunk húzamosabb időkre.4.hónanál történt az hogy érezetem az életbe előszőr hogy szerelmes vagyok beléd!

.Remek volt minden de a 9-10 hónapnál elhidegültem tőle,mert megfojtott nem hagyott magán életet nekem...

1évesen szakítottunk, úgy éreztem többet nem kell és kiakarom törölni az életemből,2 hónapja külön vagyunk,volt másik barátom közbe de ugyanúgy nem adta fel,mindennap keresett hívott stb.

Ezt a barátomat megcsaltam vele de szakitottunk is rögtön!

Soha nem voltam hűtlen senkihez!

Szerintetek ilyen kalandok,történtek után ő nekem az igazi?

Bármi történjen, mindig egymásra találunk és én mindig újra szerellmes tudok belé lenni, mint ha egy új barátom lenne!Ő pedig 3 éve csillapithatatlanul belém van esve, egy percig nem mondott még le rólam!

Az igazi ő nekem vagy csak megszokásból megyek vissza mindig hozzá és magamnak hazudok hogy szeretem?!


2012. jan. 31. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2012. jan. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a válasz egyszerű: izzik a puncid
2012. jan. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ne unatkozz inkább keress életcélt ,ezt nem rosszból írom .Az ilyen az kicsit társfüggő kicsit önfüggetlen dolog sztem. Mit akarsz mit vársz egy kapcsolattól ? És ő feltettéek ezeket a kérdéseket ? K i vagy te ? mit értél el ? mik a nehézségek ? tudnátok közösen megoldani problémákat ? Lehet ebből bármi is meg semmi is .Az biztos h nem érett döntésekből vagy bárkivel ,hanem ahogy sodródsz...
2012. jan. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szilvásbuktát...


(szerintem fogalmazd újra a kérdésed, ügyelj a tagolásokra, és arra, hogy minél tömörebb legyen a megfogalmazás...)

2012. jan. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha ilyen sokat írtál róla biztos 1 nagyon becsületes jószívű, kedves, odaadó fiú.....ha nem akk írd le 3-4 mondatban.
2012. jan. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szép történet...most találtad ki vagy olvastad valahol?
2012. jan. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nem értem a női agyat,hogy a büdös fenébe képesek negyed egykor ennyit gépelni
2012. jan. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen. 2év múlva házasság, 3év múlva jön az első baba, rá 1évre ikreket fogsz szülni. Eltelik 10év, megint teherbe esel, ismét ikrek... Szép nagy családotok lesz. Aztán kirepülnek a gyerekek, jönnek az unokák... És éltek boldogan, míg meg nem haltok. Bla bla...
2012. jan. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ASD
2012. jan. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nem. Lehet, h vannak fellángolások, meg időről- időre úgy érzed, hogy szerelmes vagy, de írtad is, hogy hosszú távon nem működik a kapcsolatotok.

Először egy hétig sem bírtátok, majd 4 hónapot végigveszekedtetek, közben kitudja, hányszor szakítottatok, majd további 5 hónapot töltöttetek együtt, de elhidegültetek.

Ez nem kapcsolat, ez csak egy buta függés. Te meg pláne kapcsolatfüggő lehetsz (és borzasztóan szenvedhetsz minden szakítás után), ha így ugrálsz egyik pasitól a másikig.

Ha nem keresnétek egymást, lehet, h eszetekbe sem jutna a másik, de így hogy ott ugráltok egymásnak, képtelenség túljutni.

Szóval: felejtsétek el egymást, mert ebből sosem lesz normális, tartós párkapcsolat.

2012. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!