Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzed, hogy az igazi nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzed, hogy az igazi nagy szerelmeddel vagy együtt?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy elsőre furcsának hangzik a kérdés,de az merült fel bennem,hogy nekem volt egy szerelmem,akivel szenvedélyes volt a kapcsolatunk,de sokat veszekedtünk,viszont úgy éreztük,hogy nem tudunk a másik nélkül élni.De van egy másik srác,aki kedves,aranyos,odafigyel rám (vele járok,a másik fiúra csak gondolni szoktam),viszont mégsem érzem úgy,hogy ő lenne a nagy szerelmem,a másik srác sokkal inkább az volt.És valahogy úgy érzem,hogy nem ő lesz az Igazi,hanem majd valaki más.Ti hogy vagytok ezzel?
2012. jan. 21. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az lesz az igazi, akit te kiválasztasz!
2012. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, nincs olyan, hogy igazi. Nekem gimis koromban volt egy nagy szerelmem, kb. plátói maradt, utána volt egy barátom, akivel el tudtam volna képzelni az életem, és a mostanival is. Pedig olyan nagy lángolást egyikük iránt sem érzek.

Van olyan, hogy az ember sosem találkozik olyannal, aki tökéletes lenne számára. De olyan is van, hogy rájön, többekkel ugyanúgy lehetne. Ez az igazi dolog meg olyan homályos. Mint az unikornis, kb. olyan dolog lehet :)

2012. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szinte ugyanilyen helyzetben vagyok, mint Te.

Én is inkább a másik fiút érzem nagy szerelmemnek, de ő sem az igazi, soha nem tudtam elképzelni, hogy pl összeházasodjak vele.

A mostani barátommal el tudom képzelni, hogy leélem az életem, viszont valami akkor sem stimmel. Lehet, hogy annak van igaza, aki szerint nincs igazi nagy szerelem.

2012. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

*hogy vele élem le az életem

Bocsi, elírtam.

2012. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Pont ez az,és mi van,hogy ha az mindig az igazi nagy,romantikus szerelem,ami beteljesületlen vagy éppen hogy nem működött,de nagyon szerelmes voltál? És akivel meg elvagy harmonikusan,de valahogy mégse olyan romantikus és szenvedélyes,akkor az is szerelem,csak másféle?

Az irodalom nagy szerelmei és a filmek nagy szerelmei is mind beteljesületlenek valahol!

2012. jan. 21. 22:32
 6/14 anonim ***** válasza:

Na ez nem igaz. Olvass még egy kicsit.

Először is azt már tudjuk, hogy többféle szerelem van. Sőt egy adott szerelemnek is többféle fázisai vannak.

Az irodalomban, filmek között is találsz nagyon szép beteljesült szerelmeket, ahol a két fél eggyé válik, kiegészíti egymást. Nem olyan régi film például a The Notebook, hát ha az nem szerelmes film, akkor nem tudom, mi az. Ha nem láttad, feltétlen nézd meg!

2012. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem van olyan, hogy igazi, meg is találtam :) csak elrontottam, nem mertem randit kérni tőle, buta vagyok és pancser. TALÁN lesz még esélyem helyrehozni vagy ha nem, beletörődöm, hogy elveszítettem úgy, hogy sosem lehettem vele. :(
2012. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, de akkor ez alapján mindkettő lehet az :). Attól függ, hogy te melyiket érzed annak.
2012. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
RΘLEXΘ, ha van még esélyed, akkor szedd össze a bátorságod, és hívd el! :)
2012. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A Szerelmünk lapjait láttam,és ez az egy film volt az,ami azonnal eszembe jutott,hogy de itt beteljesült volt a szerelem.De ez csak a ritka kivételek egyike.Persze az is igaz lehet,hogy többféle szerelem létezik,de nyilván mind közül az tűnik a legizgalmasabbnak valahol,amiről tudod,hogy nem teljesülhet be.Vagyis ha pl Jack és Rose szerelme beteljesült volna,már lehet,hogy nem is lett volna olyan nagy szerelem.
2012. jan. 21. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!