Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól kereső nők! Eltartanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól kereső nők! Eltartanátok a pasitokat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy ti karriert szeretnétek és a gyereknevelést stb a férjetekre bíznátok. El tudnátok képzelni?
2012. jan. 31. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Én pasi vagyok,de nem engedném,hogy engem egy nő tartson el,ez mindig is a férfi dolga volt,hogy a csajt eltartsa.

A férfi azért férfi,mert tud dönteni,erős egészséges,jól keres,mindent problémát megold,kielégíti a párját bármikor amikor kell,mindig harcra készen áll.


Kicsit hímsoviniszta vagyok,de mindig is azt mondom,hogy a pasinak kell aki a kenyeret haza viszi magyarul ő keressen többet,és a párját lehetőleg tudja eltartani


24F

2012. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
azért megnéznék egy olyan háztartást ma Magyarországon, ahol csak a férfi dolgozik...:D mert az mostanában elég ritka
2012. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jó szakma kell,vállalkozás,üzletelni kell.És simán megoldható,sikeresnek kell lenned a munkádba amit végzel,olyan szakmába ami ritka pl: szoftverfejlesztő,szoftvertesztelő,hegesztő,meg ilyenek ami ritka.
2012. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Amig melót keres épp,addig természetesen.

De ugy vagyok vele,dolgozzon mind2 fél.

Maximum végre a hibbija lehetne a munkája.

De hogy otthon üljön és takaritson,gyereketneveljen,na nem.

Akkor veszek fel házvezetőnőt inkább.

2012. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy mi az általános gyakorlat, hanem ha mondjuk van egy jogász nő vagy könyvelő vagy mittomén, aki sokat keres és nincs ideje nagyon gyereknevelésre, akkor zavarná-e ha a párja nem keres (sokat)
2012. jan. 31. 11:42
 6/16 anonim ***** válasza:
hát ez csak is tőle függ, hogy zavarná-e, illetve, hogy a srácnak nem lennének e kisebbségi komplexusai
2012. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a nőt nem zavarja de a pasikat igencsak zavarja ha többet keress náluk a párja. a gyerekneveléshez meg mindkét szülő kell
2012. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
En kutato orvos leszek es cseppet sem zavarna, ha a ferjem maradna otthon, vagy ha o kevesebbet keresne. Egyertelmu a kozos kassza, igy aztan hidegen hagy, hogy hany nullad ad o hozza. Inkabb legyen erzelmi tamasz, nekem es a gyermekeknek, mint anyagi.
2012. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy a pasit nem zavarja és szereti a gyerekeket. Jöhetnek még válaszok, köszi.
2012. jan. 31. 12:12
 10/16 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben úgy érezném magam, mintha kasztráltak volna, vagyis megfosztottak volna a férfiasságomtól.

Ha én csak otthon lógatom a lábam, sportújsággal a kezembe töketlennek érezém magam.

Én akarom a páromat eltartani, vagy legalábbis jóval többet beleadni a közös kasszába, mint ő.


Volt már olyan eset, hogy felajánlotta nekem egy 30-as nő,, hogy "szívesen állna minden költségemet", ha vele járok. Effektív meg akart vásárolni magának, (puma vadászó nőstény). Jelenleg még nem rendelkezek komoly egzisztenciával koromból adódóan, de azért ez meg már milyen?! Persze, hogy nemet mondtam, az életem és a fiatalságom nem pazarlom ilyesmikre.


21/F

2012. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!