Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a kis gondom van, hogy csajom azt hiszi h nem fontos számomra csak azért mert nem tok egész nap a gép előtt ülni és vele beszélni (távkapcsolatról van szó) Úgy érzem h egyre inkább elhidegült tőlem és ez nagyon fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbáljam meg rendbehozni olyasmit ami nem az én hibám vagy hagyjam? Nem is olyan régen tiszta szívből szerettük egymást és én még mindig szeretem

Meg nem is arról van szó, hogy megcsalnánk egymást vagy ilyesmi....


2012. jan. 31. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Magyarázd el neki érthetően, hogy miért nem tudsz a gép előtt ülni. Ha nem érti meg, és nem bízik benned, akkor ott valami gond van.
2012. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos a nőknek néha hiába magyaráz az ember, pláne érzelmi dolgokban.

Nézd nem az számít hogy kinek a hibája. Az számít hogy nem igazán működik. A kérdés valóban az, hogy akarsz e érte dolgozni hogy működjön.

Én személy szerint nem vagyok híve a távkapcsolatoknak eleve.

2012. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Zavard el dolgozni a lányt! Aztán majd megtudja, hogy egyeseknek egyéb tennivalója is akad a gép előtt való maszturbáláson kívül.
2012. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást. Távkapcsolat nem működik. Esetleg költözz oda vagy ő hozzád.
2012. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Költözzek oda....ő sajnos németben él
2012. febr. 1. 12:50
 6/6 anonim válasza:
Az én barátom is Németországban él, és én 3 hét múlva költözök hozzá 10 hónap távkapcsolat után. Te miért nem tudsz odaköltözni? Be kell fejezned a sulit?
2012. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!