Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok bevallaná és milyen reakciót váltana ki belőletek?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal. Az idő teltével kevésbé figyelmes és féltő. 1 hónapja azonban a volt párom folyamatosan megkeres (üzenet, levél) és mondogatja hogy még mindig szeret és szeretne visszakapni. hiába mondom neki hogy én már nem akarom. Ezt azonban nem mondtam el eddig a jelenlegi barátomnak, nem akartam vele idegesíteni.. most mégis arra gondoltam hogy elmondom neki. Nem tudom miként hatna a kapcsolatunkra. Remélem hogy felébred benne az az érzés ami még a kapcsolatunk elején jobban megvolt és feltámad benne a féltés és ragaszkodás.Régebben ha elmentem bulizni felhívott közben és éreztem hogy féltet. Jelenleg már azt sem kérdezi meg hogy kikkel megyek és nem érzem a féltést benne hogy elveszíthet.Ezért IS gondoltam elmondani.. hátha pozitív fordulatot vesz .. De félek hogy mégsem így sül el.. Bennetek mit okozna ez a hír és miként reagálnátok rá? Én/22 F/25
2012. jan. 31. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod a kapcsolatot, akkor mond meg neki, ha változtatni akarsz, azt mond, de ne manipulálj a "szakítok veled mert..."-el, mivel egyrészt gyerekes és erkölcsileg se a legszebb dolog. Amennyiben szeret és közlöd vele, hogy neked nem jó valami, megpróbál változtatni valószínűleg, de mivel férfiból van, azért ne várd ezt egy csapásra, na meg többször el kell mondani :)
2012. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pqpqpq ***** válasza:

Azert mert mostanaban nem erdekli hogy kivel mesz bulizni es nem hiv kozbe az azt jelenti hogy megbizik benned teljes mertekkel.Ha elmondod neki akkor vege a bizalomnak es azo fog jarni az esze ,hogy titokba osszejarsz az exeddel es tenyleg feltekenyebb lessz,jonnek a faggatasok,kepzelodesek,vege a nyugodt eletnek,kezdodnek a cirkuszok,talan meg szakittas is lehet belolle!

Erre vagysz?

2012. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Beszéltünk már a változtatásról de nem nagyon veszem észre rajta a törődést.

A volt párommal meg nehezen járnék össze titokban mert több mint 100 km-re lakik már. és ő ezt pontosan jól tudja.

2012. jan. 31. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Ez a mai divat? Külön jártok bulizni? Mi a lóf.szt vártok egymástol, ha külön utakon jártok? Nem-e együtt kellene menni a buliba? Maradi vagyok úgy látszik!
2012. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pqpqpq ***** válasza:

A masik dolog meg az ha pasid van mit mind targyalsz az exeddel?

Ugy latom hogy amugy is vege mar ennek a kapcsolatodnak ugyhogy csinalj amit akarsz.

De nekem nem kellenel... erted ugy-e?

2012. jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!