Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Lányok! Ti mit szólnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Ti mit szólnátok ha a pasi akivel ismerkedsz, bevallaná h 22évesen nem volt még túl az első csókon, szűz és nem volt még soha barátnője?

Figyelt kérdés
Normálist választ kérnék és kort is. 22/F
2010. aug. 31. 23:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
3%
Otthagynam. 18/L
2010. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijednék meg tőle,előfordul,hogy valakinek ilyen korban még nem volt kapcsolata.Azt h szűz azt megértem,csak a h még nem csókolózott elég fura nekem.De biztos megvan az oka rá... 19/L
2010. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Furcsán néznék rá, és leszűrném a következtetést, hogy sok mindenre meg kell tanítsam. Ha nagyon tetszik vagy szeretem, akkor boldogan beleugranék, ha csak egy kicsit, nem vesztegetném tá az időt. 2o,l
2010. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

:)) Nálunk ez volt tizenpár éve. A pasim (mostmár férjem) akkor volt 23, és még nem volt nővel, nem is csókolózott. Nekem már nem ő volt az első (hanem a második), de én őszintén szólva örültem, mert úgy éreztem, hogy akkor "szőröstől-bőröstől" az enyém lesz a pasi. Már ha érted, mire gondolok. Teste és lelke, és velem fogja átélni az első "élményét". :) Ha szűz lettem volna, akkor is ugyanígy örültem volna ennek a ténynek.


(33/N).

2010. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 andybunny ***** válasza:
13%
Pattintanám, legyen más tanárnéni.:D:D:D:D 29/L
2010. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

andybunny

msn? :D

2010. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj nincs ezzel. Nem tudom miért gáz ha valaki 22 évesen még szűz.

Ha megfelelő lánnyal ismerkedsz akkor nem lesz gond. Egyszer megismertem egy fiút aki szűz volt kb ennyi idősen, bár beszélgetésen túl nem jutottunk, nem tartottam bénának emiatt. Külön kihívásnak/kitüntetésnek érezném ha valakinek én lehetnék az első:)

24/L

2010. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
andybunny: mit szeretnél az msn-nel?
2010. aug. 31. 23:27
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

Bocs, hogy pasi létemre válaszolok, de szvsz hülye vagy, ha erről közvélemény kutatást indítasz. Annak a lánynak a véleménye legyen számodra lényeg, aki az életedben majd A LÁNY lesz. És abban biztos lehetsz, hogy az a lány nem úgy fog kezelni, mint ezen az oldalon a csajok többsége: egy ismeretlen srác, akiről azt se tudom, hogy milyen a természete, hogy néz ki, nem köt hozzá semmi érzelmi szál.


Nem lesz gond, hidd el. Ezen ne feszengj.


andybunny:


Ne haragudj drága, de 29 évesen már nem vagy abban a korban, hogy amiatt kelljen aggódnod, hogy 22 éves srácok ilyeneket fognak neked bevallani. Főképp nem abban a reményben, hogy Te leszel a tanárnéni. :)

2010. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
nem andybunny akar, hanem őt akarja felvenni egy másik válaszoló.
2010. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!