Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az osztályból tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályból tetszik egy fiú, de ő mást szeret! Én meg már 5 éve szerelmes vagyok belé, de még nem mondtam meg neki! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 15:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Szőke hosszú hajú vagyok , kék szemű ,közepes magasságú , kitűnő tanuló . Akibe az a fiú szerelmes az a lány a legjobb barátnőm . Ez a fiú az osztály legmenőbb fiúja .
2012. jan. 31. 15:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Törődj bele, hogy még gyerekek vagytok az ilyesmihez.
2012. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy légy türelmes
2012. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó , köszönöm !
2012. jan. 31. 15:36
 5/5 anonim válasza:

Szerintem az első válaszolónak nincs igaza! A szerelem nem korhoz van kötve! Ha tényleg szereted mondd el neki.. tudom biztos azt gondolod ,hogy mondani könnyű de nekem is hasonló a helyzetem.. Szerelmes vagyok egy srácba és mással jár..

Én megmondtam neki és tisztáztuk , hogy ő a másik lányt szereti és nem engem.. megbeszéltük.. azóta már én se ugynézek rá vagyis szeretem de beletörődtem hogy nem engem szeret.. Nah ezzel csak azt akartam mondani, hogy mondd meg neki! Lehet hogy ő is szeret téged csak nem meri elmondani!!

2012. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!