Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány az osztályból akibe szerelmes vagyok, de csak barátok vagyunk. Minden nap órákig beszélünk (facebookon). + Ad valami jelet, hogy okés vagyok :D.

Figyelt kérdés

Voltunk egy házibuliban, és oké, hogy csókolózott velem. De kivel nem "És majdnem le is feküdt egy sráccal" De én mégis szerelmes vagyok belé. És annyira fáj ez, de nekem nem kell egy olyan lány akinek tökmindegy, hogy épp most kivel van. MIT TEGYEK?

16/f (Nem azért mert csúnya vagyok :D)


2012. jan. 29. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nemvagy csunya biztos találsz mást

főleg házibulin asziszem :D

2012. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát felejtsd el. ribi a kicsike.

csókolózott velem. De kivel nem. ... az milyen már?

2012. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fúj, akkor ez olyan, mintha csókolóztál volna az összes fiúval a buliban.
2012. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem messengeren most vallotta be a legjobb fiú barátom hogy ő nem barátként néz rám hanem annál több vagyok neki.nem mondtam neki hogy nem jon be nehogy megsertsem naon jo fej
2016. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!