Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha már az együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha már az együttlétek sem a legjobbak? Szakítás?

Figyelt kérdés
barátommal utóbbi időben már csak az együttlétek tartottak össze, de mostanában az sem az igazi. olyan gépies, monoton, rutinszerű lett az egész. eddig úgy voltam amíg jó vele az ágyban addig nem szakítok, de most már az sem a legjobb. lassan 2 év alatt már megszoktam őt, de már ez sem az igazi... hogyan tudnám feldobni kicsit? valamint az is zavar hogy elég sokszor én kezdeményezek, de még ha van valami újdonság tipp akkor bevetném.
2012. jan. 31. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb ha megbeszélitek hogy miért jutottak idáig, valamint az egy nagyon jó dolog ha elkezdtek újra "randizni" mind a 2 en otthonról indultuk és olyan jellegű programokat csinálni mint a legelején ez fel tudja kavarni az állóvizet:) 22/F
2012. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!