Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK! Vehetek a pasimnak valentin napra plüss macit?

Figyelt kérdés
A barátomnak akarok venni vmit..és erre gondoltam csak,hogy szereintetek nem gáz-e ha egy pasi kap a csajtól ..:s
2012. jan. 31. 20:33
1 2
 1/14 Inkog Nito ***** válasza:
vehetsz...
2012. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de előtte nézd meg a plüss maci gyűjteményét, nehogy olyat vegyél, amilyen már van neki.
2012. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Vehetsz, de szerintem gáz :$

Én jobban örülnék valami édességnek, bár barátod nem tudom, mennyire édesszájú... pl egy doboz Ferrero Rocher / Raffaello, Merci, vagy áltad sütött süti <- ez utóbbinak örülnék a legjobban :)


23/F

2012. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát... inkább valami vagányabb plüst vegyél, ami illik a személyiségéhez ;)
2012. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha megtudom, hogy megvetted...
2012. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi.:) majd igyekszem:) és ilyen kis plusz puszinak/csóknak örültök,nem?:)
2012. jan. 31. 20:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a viharba ne örülnénk? :) Van olyan, akinek rosszul esik egy puszi / csók? :P

23/F

2012. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nagyon gáz fiúnak ilyet adni.... de TE jársz vele neked KÉNE ismerni, hogy örülne-e..............
2012. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem hacsak nem kifejezetten plüssmaci rajongó, akkor azt ne vegyél. Max valami vicceset, hogy ilyen vagány napszemüveges mackó, vagy maci valami vicces táblácskával/felirattal. De nem feltétlen kell, hogy maci legyen.

Attól függ mit szeret, olyat vegyél.

Tényleg totál attól függ.

Velem volt már, hogy barátomnak sapkát néztem boltban, és az eladó ki volt akadva, hogy ettől aztán tuti az arcára fagy a mosoly neki, aztán meg a barátom tökre örült neki. Szóval ízlés kérdése. Ha szereti a plüssmacikat, vegyél neki. Ha nem szereti, vagy nem tudod, akkor ne, max humorosat.

2012. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi :$
2012. jan. 31. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!