Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit szólnátok ha a fiútok barnaról szőkére festetné a haját?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek mikor elő áltam ezzel a tervvel meglepödött. Azt mondta ha akarom csináljam meg. Rövid barna hajam, de szeretném szőkére festetni. Nem akarom mellíroztatni.
2012. jan. 31. 21:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
elég homár dolog a szőkítés, most hirtelen ő ugrott be: [link] :DD
2012. febr. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 tevetke ***** válasza:
Fúj ne gusztustalankodj már!! Az ilyet én simán moderálnám... :D Így most nem fogok tudni aludni. :S
2012. febr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
NE. a szőkére festett haj pasiknál bzis. alapból nem szeretem, ha egy pasi festi...
2012. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

igen hamar lebeszélném róla..nem engedném meg neki:)hisz a haj a mániám,nekem ne csúficsa el magát:)meg amugy sem akarom neki 2 hetente festeni,mert tudod,milyen csunya lesz,mikor nő le az a rövid haj?pfff

bárr te tudod...

.... 1fodrász...

2012. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
én kiröhögném azt elküldeném a 3,14csába. Undoritonak tartom fujjjjj
2012. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egyszer én is szőkére festettem egy nyárra, de aztán sulira vissza barnára. Többet biztos nem teszem meg.
2012. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Miért lenne undorító? Nekem is ki van szőkítve, fehérre,

és nem vagyok b_zi.. Barna hajú b_zik nincsenek szerintetek?

Ja és azért nem kell utálni senkit, mert szőke..

2012. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Te meg mi a f.szt csináltál a hajaddal????!!!"

Gondolom ez lenne az első reakcióm... :D

2012. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A barátom haja a sötétszőkétől az aranybarnáig ingadozik, de ha elkezdené szőkítettni... Egy világ omlana össze bennem. És igen, b.u.z.i.s. Nem mintha nem lennének barna hajú melegek, de azért nem kell felvonulós szteccsnacis dekoltázspólos ficsúrnak lenni. Nekem a szőkített pasikról az ugrik be. Pedig Steiner Kristófot alapból kedvelem.
2012. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 tevetke ***** válasza:
Nem arról volt szó, hogy a szőkék b*zik vagy a barnák nem, hanem arról, hogy a festett vagy szőkített férfi hajviselet homi... A fehérről meg már ne is beszéljünk XD XD XD XD
2012. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!