Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha igazán szeretünk valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazán szeretünk valakit, miért nem tudjuk kimondani? Éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
Annyira szeretem,hogy egyszerűen képtelen vagyok megmondani neki,...pedig előbb utóbb meg kell tennem, de egyszerűen nem megy...és érdekes,azoknak a lányoknak,akik nem jelentettek nekem sokat,simán mondtam,h szeretlek...stb.,pedig nem is gondoltam komolyan,most meg hogy valakit igazán szeretek,egyszerűen nem tudom kimondani Neki,pedig látom rajta,h Ő is hasonlóan érez. Miért lehet ez? Veletek is így van? 21F
2012. jan. 31. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Haver...Tíz éve nem sírtam, de most eltört a mécses...
2012. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Mert gerinctelen kis gyík vagy? Akit nem szeretsz, annak mondasz csodaszépeket, de ha a szívszerelmeddel állsz szemben, leesnek a golyóid?
2012. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fúúú kérdező ezt keményen megkaptad...

Megbántad már, hogy kérdeztél?

2012. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is voltam igy. Ez csak azert van, mert azoknak, akiket szeretunk mindig probalunk megfelelni, s ketszer meggondoljuk, hogy mit es hogyan mondunk, viszont azoknak akik nem igazan erdekelnek nyomjuk a dumat.
2012. febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így. És én úgy éreztem azért,mert túl közhelyesnek tartottam ezt a szót és sokszor az alkalmat is hogy kimondjam,elcsépelt és méltatlan lett a szó a szememben a tényleges érzelmeimhez képest.De nem kell ezt mindig kimondani,sokal többet ad ha kimutatod,és szerintem nagyon jól tudja és érzi az a szerencsés lány :) 20L
2012. febr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány.

Én is voltam ilyen helyzetben. Volt egy lány, akibe nagyon szerelmes voltam, de nem mertem neki megmondani, mert úgy éreztem, "kevés" lennék neki (nem a farokméretre gondoltam, még mielőtt valamelyik vicces kedvű beírná :-). Aztán elkerült onnan 200 km-re, ahol nap mint nap tudtunk találkozni, és összejött valakivel. Utólag megtudtam, hogy én is tetszettem neki, csak ugye nem mertem kezdeményezni. Annyi haszna volt az egésznek, hogy azóta nem foglalkozom a saját magam által kigondolt hülyeségekkel, hanem megpróbálom, aztán lesz ami lesz. Így is vannak pofára esések, de azért néhány kellemes sikerélmény is.

2012. febr. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nem erről van szó! Én nem érzem magam kevésnek vagy ilyesmi! Meg ez kölcsönös,Ő is így érez,látom a csillogást a szemében. Egyszerűen arról van szó,mint azt itt is írt valaki,h elcsépelt lett a szó,értelmét vesztette, egyszerűen hülyén érzem magam ha kimondom,meg amúgy is fölöslegesnek tartom,ha egyszer mindketten tudjuk mi az ábra...
2012. febr. 1. 07:27
 8/8 anonim ***** válasza:
mí a neved esetleg írd meg üzibe
2012. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!