Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha kimondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha kimondja egy fiú a szeretlek szót 4 hónapos járás után egy lánynak, akkor az normális, vagy korai?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már , hogy ha azt akarod, hogy lekoptasd a csajt, akkor valld be neki h szereted.Bizonytalanságban kell tartani stb.Én szeretem a barátnőmet, de nem tudom hogy megmondjam e neki a fennt emlitett okok miatt.

17/f


2012. jan. 30. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor mondd ki, mikor úgy érzed, hogy ő is vissza fogja mondani!
2012. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 4 hónap után nem fogsz úgy járni, mint Ted Robin esetében :) Szóval ha így érzed, nyugodtan...
2012. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
természetellenes tettet tettél :S
2012. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki, a csajok nem agyalnak ezen. boldog lesz
2012. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A lányok ettől nem ijednek meg, mindig örülnek neki ha van aki szereti őket. Ha szereted, mondd! Nekem 1 hét (!) után mondta a barátom (régebbóta ismertük egymást) és mivel kölcsönös és őszinte volt, nem volt korai.
2012. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amíg a lány nem mondja, addig korai. Máskülönben valszeg elijeszted, v visszaél vele, v mindkettő.
2012. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ha így érzel,mond ki, nagyon aranyos,ha a fiú mondja ki előbb, nem fog megilyedni, ne aggódj :)
2012. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hűha... boldogok lehetnek itt a népek...


Akkora baromságok ezek, szerepet játszotok, vagy éltek??

2012. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ájron ***** válasza:
69%
Már alapból mi a francnak elkezdeni egy kapcsolatot ha nincs mögötte szerelem??
2012. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
persze, hogy mond meg neki. én a pasimmal, csak egy hónapja járok és már mondta, hogy szeret. igaz, mi hosszú barátság után jöttünk össze, de ez nem fontos. szóval, mond el neki, hogy szereted. szerintem örülni fog.
2012. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!