Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam, hogy ne legyen ciki neki? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval,és minden rendben van vele,jól is öltözik,csak van egy problémája,mindig lyukas kopott zokniba van.És szerintem elég gáz.De nem tudom hogy kérjem meg rá,hogy normális zoknikat hordjon,mert túl friss az ismeretségünk.Nem merem így bemutatni a családnak.
2012. febr. 1. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki zoknit.
2012. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valentin napra ajándékozz neki zoknit, vagy 2-3 párat. Keress ilyen viccesebb mintázatúakat. Így jópofa ajándék is lesz, meg jó esetben veszi is a lapot. Vehetsz magadnak is, mutasd meg hogy neked is hasonló van, és akkor nem tűnik olyan durvának a próbálkozás. De ne aggódj, nem fog rajta megsértődni. És egyébként nem baj az, ha sejti a célzást, nyugodtan várd el tőle, hogy igényesebb legyen e téren.
2012. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha friss az ismeretség, miért mutatnád be a családnak. :D Ha meg már nekik be mered mutatni, merj neki szólni előtte, h húzzon rendes zoknit!
2012. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért akarom bemutatni,mert a húgom már nagyon kíváncsi...mint mindig.ennyi
2012. febr. 1. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát egy kicsit azért igénytelen ez a mókus, lehet, hogy gatyát is csak hetente cserél.
2012. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
xD remélem nem
2012. febr. 1. 12:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegyél megjegyzéseket pl."látod szívem milyen szép zokni van? Nincs rajta se lyuk se kopás.
2012. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!