Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm heti rendszerességg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm heti rendszerességgel találkozgat kettesben egy férfi barátjával, aki bevallottan bele van esve a barátnőmbe, de minimum megfektetné. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
A párommal távkapcsolatban élünk néhány száz kilométerre egymástól, hetente-kéthetente néhány napot tudunk találkozni, az említett pasi (aki egyébként kis híján az apja lehetne) pedig szinte a szomszédja. A barátnőm már tisztázta vele, hogy nem akar tőle semmit, de baráti jelleggel továbbra is találkozgatnak, a pasi meg folyamatosan teszi a kétértelmű megjegyzéseit, ajánlatait, ha én nem vagyok ott. Tényként tudom, hogy eddig nem történt köztük semmi, de vajon a jövőben számíthatok arra, hogy elcsavarja a barátnőm fejét? 22f
2012. febr. 2. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha a barátnőd már eleve barátzónába tette, nagy a korkülönbség, és főleg: elmondta neked (!), akkor szerintem nagyon kevés okod van aggodalomra. 33N
2012. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

Ébredj fel haver! Az igazság az, hogy a barátnőd egy jó színész!


Az7 hogy barátzónába tette vagy sem és hogy azt mondja szeretlek és csak te kellesz nekem és sosem csalnálak meg, az azt jelenti, hogy heti 1-2x olyan jót dugunk a szomszéddal!


Jobb ha felébredsz kérdező és nem hallgatsz a süket dumákra, mert a valóság az ez és nem az amit elhitetnek veled, vagy amit a szemed előtt játszanak....

2012. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnődben ha megbízol, akkor nincs okod aggódni. Akkor lenne gáz, ha titkolózna
2012. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nemcsak elmondta nekem, be is mutatott minket egymásnak, egyébként egy jóarc, kedves emberről van szó, aki elég fiatalos is, szóval nem csoda, hogy jól megértik egymást. Évek óta ismerik egymást, és már jóval azelőtt barát zónába tette a csajom, mielőtt velem megismerkedett volna (ez néhány hónapja történt). Egyelőre 99%-os biztonsággal állíthatom, hogy nem csalt meg, de azért fura ez a barátság és nem állíthatom, hogy teljesen nyugodt vagyok.
2012. febr. 2. 16:54
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Persze-persze, mert te aztan tudod, h mit csinal a csajod.

Egyszer haverom kurogatott egy csajt, aki ugy mutatta be haverom a pasijanak, h az unokatestvere.

Illetve en is raktam meg csajt, igaz, h ketszer csak de akkor is megvolt hiaba volt baratja meg nyomta h szerelmes.

Soha nem tudhatod.

2012. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

2. vok.


most biztos a halálba kívántok de....


ugyanebben a szituban voltam, csak én voltam az a srác aki a csajnak a nagyon jó barátja volt...a pasijával nem sűrűn találkoztak, és én is ismertem a lány párját és kedves voltam vele meg olyan volt mintha tök jó haverok lennénk a barátjával meg minden...

Mellette hetente k-úrtam a csajt...

27/f

2012. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Én abból a szempontból nézem a dolgot hogy lány létemre nekem is vannak fiú barátaim, sőt szinte csak fiú barátaim vannak, a lányokkal nem jövök ki sajnos, és van párom is. Biztos hogy megőrülnék és rosszul esne ha a párom nem bízna meg bennem és olyan dolgokat gondolna mint amiket itt leírtak páran. Nem hiszem hogy egy fiúnak joga volna megtiltani a barátnőjének hogy ellenkező neműekkel barátkozzon csak mert saját magából indul ki.
2012. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
persze, hogy jó arc, ha kúrhatja a nődet.
2012. febr. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Ricsi14 ***** válasza:
32%

FIGYELJ IDE !!! Nincs baráti jellegű találkozgatás férfi és nő közözött, ráadásul akkor ha az egyfolytában ostromolja !!

Ha a barátnődnek ez derogálna!!! már rég nem találkozna vele, és akkor már elejét is venné a dolognak !! Tehát igen is tetszik neki a dolog !!!! TÉNYKÉNT TUDOD ez a legnagyobb baromság !!!! Szerintem meg van köztük más is. Vigyázz a nők nagyon rafináltak !!!

Egy ilyen távkapcsolatnak meg semmi de semmi értelme !!

Neki is, és neked is vannak szexuális szükségletei, és ez a normális. Hát távollétedben, így oldja meg !

Az egészet csak azért kötötte az orrodra, hogy ha látják vele erre- arra akkor hiába mondják, figyelmeztetnek,nem bukik le nálad. Megoldás ! Szerezz ott barátnőt magadnak ahol élsz, és nem lesz ilyen problémád !!

NYISD MÁR KI A SZEMED !! NEM VESZED ÉSZRE, HOGY MEGVEZETNEK !!! nem rossz indulatból írtam !

2012. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes, a férfiak mindig magukból indulnak ki...
2012. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!