Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti észreveszitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti észreveszitek, ha tetszetek egy lánynak?

Figyelt kérdés

ha igen akkor miből? (pl gyakran néz vagy ilyesmi)

mert nekem tetszik egy fiú, és sokszor nézem őt meg ilyesmi, de nem lép semmit :/ ez azt jelenti, hogy nem tetszem neki, és inkább nem is foglalkozik velem, vagy csak szimplán nem veszi észre hogy tetszik nekem?:/ nagyon tanácstalan vagyok, kezdeményezni nem merek (mármint úgy hogy odamenjek beszélgetni )

A válaszokat előre is köszönöm!:)

16/L


2012. febr. 2. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén, van akin nem tudtam észre venni. és utólag derült ki, hogy tetszettem neki. Ez nagyon meglepett... de azért, ha kicsit gondolkodik az ember, lehet következtetni. Pl ha keresed a társaságát... Ne őrizd ezt úgy, mint egy hadi titkot :D:D
2012. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokszor nem vesszük észre igen,vagy inkább nem hisszük el,

sajnos előfordult már nem egyszer,h a lány számomra egyértelműnek tűnő jelei igazából semmit sem jelentettek:S,aztán még ő volt felháborodbva,amikor bepróbálkoztam nála-.-

2012. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
úgy nézd, hogy vegye észre, hogy nézed de ezt többször is csináld meg, próbálj mindig a közelébe lenni, alakisd úgy a helyzetet, hogy oda merjen menni hozzád ne légy a barátnőiddel meg persze ne legyen túl kihívó, sexi az öltözködésed
2012. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a te korodban a srácok nem biztos.....


De amúgy én igen... :) 27/f

2012. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen ez jó ötlet, hogy nézem, csak attól félek hogy egy idő után megunja, hogy folyton nézem és beszól valamit :// mondjuk nem nézném ki belőle.. de sajnos azt sem, hogy odajön hozzám :(
2012. febr. 2. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!