Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16-20 éves fiúk! Mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-20 éves fiúk! Mik azok a jelek, amikből észreveszitek, hogy tetszetek egy lánynak? Mit csináljon egy lány, ha tetszetek neki?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy csak és kizárólag normális, kulturált válaszokat szeretnék kapni! Ha kulturált, hasznos válasz írására képtelen vagy, inkább ne is válaszolj. Köszönöm.


Szóval, még nem volt barátom, így kicsit tapasztalatlan vagyok, éppen ezért kérek segítséget.

Több fiú is tetszett már, de ahhoz félénk vagyok, hogy én menjek oda egy fiúhoz, meg én úgy gondolom, hogy jobb, ha egy fiú jön oda hozzám.

Azt tudom, hogy szemezni kell, ez megy is és hogy mosolyogjak a kiszemeltre. Ez is stimmel, de nem értem, amikor több másodpercig vagy akár 1-2 percig szemezek a kiszemelt fiúval és rámosolygok, miért nem jön oda hozzám. Hozzáteszem, többször volt olyan, hogy éppen egyedül voltam, és akkor sem jött oda a fiú.


Fiúk, írjátok már le nekem légyszíves, hogy mik azok a jelek, amikből észreveszitek, ha tetszetek egy lánynak?

16/L


2011. szept. 21. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól csinálod nagyon ;) Valószínű h sikerült szintén félénk fiúkat 'kifogni', bár ők nem hiszem h 'bírnák'az 1-2percet...

20f

2011. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor kitartóbb leszek.:) Csak olyan rossz érzés, hogy már több fiú is tetszett és mindegyiknél így csináltam és egyik sem jött oda hozzám, pedig úgy tűnt én is szimpatikus vagyok számukra. (Nem párhuzamosan flörtöltem több sráccal, hanem kb. 2 év alatt.) És így egy idő után, az az érzésem, hogy én csinálok valamit rosszul, ez pedig kicsit az önbizalmam rovására megy, ami megint nem túl jó dolog ismerkedés szempontjából. Ördögi kör:/

2011. szept. 21. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha 1-2 percig tartott és nem ment oda hozzád, akkor az illető valószínűleg homoszexuális beállítottságú. Ha valóban félénkek lennének, akkor egy 2-3. mp -es szemezéstől már kiakadnak.
2011. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Arra vartak, hogy a szajukba repuljon a sult galamb.:)

Szoba elegyedni nem tudsz?

2011. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ájron ***** válasza:
Hát, az nem akkora baj ha te kezdeményezel, sok srác szereti. De amúgy hatalmas önbizalom kell hozzá... Mondjuk ez ilyen bagoly mondja bögölynek szituáció... :-D Próbálj meg te közeledni hozzá. Ülj le mellé ha egyedül van, beszélj vele. ha csak félénk, akkor nagyon fog neki örülni, és lehet hogy viszonozza. FONTOS! Ne randomba keresd a fiúkat! Ha szerelmes vagy egybe, arra koncentrálj. Ne keresd a szerelmet, mert majd megtalál magától is. 18/F
2011. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Alapvetően nincs problémám új emberek megismerésével, szeretek barátkozni és azt mondják, hogy barátságos, nyílt lány vagyok. Én is ezt gondolom magamról. Viszont ha párkapcsolat kialakításáról van szó, a kezdeti időben még félénkebb vagyok - gondolom ennek a tapasztalatlanság az oka - ezért nem szeretnék, nem merek odamenni a fiúhoz. Valahogy egyszerűbbnek, jobbnak tűnik, hogy flörtölünk és a fiú odajön hozzám, beszélgetünk stb.

2011. szept. 21. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia:)

Ha gondolod írj privátba:)

16/f

2011. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, kedves utolsó, de nem vagyok híve az internetes ismerkedésnek..
2011. szept. 21. 20:28
 9/9 anonim ***** válasza:
hát én is kiváncsi vagyok, hogy mik azok a jelek :D amúgy az a nagy baj, hogy én például nem szeretek mások szemébe nézni, ami szerintem elég nagy probléma :S 18/F
2011. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!