Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki már volt ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki már volt ilyen helyzetben? (a többi lent)

Figyelt kérdés

1 éves kapcsolatban vagyok és sokszor úgy érzem hogy ez nem az igazi, egyedül akarok lenni vagy hogy megfojt a barátom azzal hogy mindig együtt akar lenni velem. A másik pillanatban meg már minden az ellenkezője akkor úgy érzem hogy soha nem akarom hogy vége legyen a kapcsolatunknak.

Valakivel már volt ilyen?


2012. febr. 2. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt, de szerintem ha így érzed, egy darabig ne találkozzatok h átgondolhasd a helyzetet, aztán mejd rájössz, h mi a helyes.
2012. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 1 éve és 2hónapja vagyok együt a barátommal ő 18 én 16.. én is voltam már ilyen helyzetben, de ez szerintem normális... attól függ h milyen napja van az embernek. :)
2012. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.:))
2012. febr. 2. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem hasonló van, de nem érzem fojtónak a dolgot. Mi csak jól elvagyunk de mikor együtt vagyunk (hát az elég sok mert együtt lakunk) akkor úgy érzem hogy kéne egy kis magány és 'szabadság' (nem pasizni akarok csak magamra időt fordítani, mint épp most is szépségnapot tartottam, ilyen-olyan arckrém radír tisztítós cuccok, szóval haja meg köröm meg ilyesmi - elvoltam)

De a párom ma jön haza (mert haza mert az anyjáékhoz mert csak ritkán látja őket kb havonta és ez már a 3. napja hogy egyedül vagyok... 9-re ér haza és mindjárt megőrülök már nem bírok várni....

Szóval normális az amit te érzel, csak tudat alatt vagy (vagy akár tudod is) hogy nincs magadra elég idő és a barátokra. Nem tudom hány éves vagy meg a barátod.. de nem kell folyton együtt lenni bőven ráértek még azzal, most még fiatalok vagytok élvezzétek ki.

(Én 2 éve vagyok a barátommal és 1 éve élünk együtt)


21/L

2012. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd meg, hogy egy párnapig ne találkozzatok, hidd el, hogy hiányozni fog és hamar felkeresed. Vagy beszéld meg vele, mond el neki, hogy szereted, de szeretnéd ha kicsit kevesebbet lennétek együtt, hogy jusson idő másra is pl. a barátokra. És igen velem is volt ilyen...
2012. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jah és ez miatt ha ezen az érzésen kívül minden ok akkor ne szakíts, mert ezt lehet azzal orvosolni hogy kicsit több időt fordítotok magatokra. és akkor már nincs is semmi gond.. :D

előző voltam.

2012. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.:))
2012. febr. 3. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!