Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tablettás szteroidokról...

Milyen tablettás szteroidokról tudtok jó tapasztalatokat mondani fejlődés terén? Nem erő hanem elsősorban izomzat terén! Természetesen tiszta mért étrend és táp kieg mellett!

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Még mielőtt bárki hülyeségeket fog neked írni, van jóféle tablettás kox is pl oxandrolone, v a primabolan tabletták, esetleg még a winstrol tabletta.DE ennyi a többi mind ösztogenikus mellékhatásokkal rendelkezik és rengeteg káros mellékhatása van.Biztos lesz aki majd írja h danabol meg ilyen meg olyan tabletta de azok mind károsak ha keresel egy edzőt aki felkészít versenyzőket az is azt fogja mondani h fiam hagyd a többit a fenébe inkább injektálható kell de abból is csak néhány az aminek semmi mellékhatása pl és nagyon hosszú ideig is alkalmazható ha az a célod de érdemes vele ciklizálni inkább!!!
2011. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a primobolan tablettán nagyon sokat gondolkoztam már én is!

csak úgy tudom sok a hamisított változat belőle!

2011. dec. 1. 23:15
 3/3 anonim ***** válasza:

schering cég gyártott eredetit régen az ampullás kiszerelést is ők csinálták

de manapság csak ugl termékek vannak ami olyan mint a kaparós sorsjegy h vagy bejön vagy nem!!!próba szerencse

2011. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!