Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami tudományos leírás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami tudományos leírás, cikk arról hogy lehetséges e "igazi" szerelem olyan ember iránt akit nem nagyon ismerünk?

Figyelt kérdés

pákapcsolatban vagyok, de úgy érzem bleszerettem valaki másba, akivel köszönő viszonyban vagyok (suliba), meg régebben beszélgettünk, meg most is néha, de annyira nem ismerjük egymást.

Nagyon sokat gondolok rá, többször álmodtam vele. De eközben a párommal nagyon jó, és tudom ha tegyük fel ezzel a másik fiúval lennék biztos nem lenne ilyen jó. Próbáltam elfelejteni, de ha meglátom furcsa érzés kap el, nem tudok tenni ellene. Van tudományos magyarázat ilyen szerelemre? Hogy lehet hogy így érzek oylan iránt akit alig ismerek? Valaki mondjon valamit, mit tehetnék hogy elmúljon? Ja és ilyen soha nemvolt még velem. 17/L


2012. febr. 3. 06:09
 1/6 A kérdező kommentje:
*soha nem volt még velem ilyen.
2012. febr. 3. 06:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez sztem sima fellángolás csak.
2012. febr. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

17 évesen a lányoknál előfordul az ilyesmi. Ebből maximum annyi tudományos, hogy a hormonjaid jóval aktívabbak még. A női hormonok pedig érzelgősebbé tesznek.

Lényegében ha érettebb leszel kevésbé leszel ilyen.

2012. febr. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok tudományos magyarázatot, viszont velem is volt ilyen.

Magamban arra jutottam, hogy azért lehet talán ilyen vonzó, mert elérhetetlen, mivel van barátom, meg kb tényleg nem is ismerem, csak párszor beszéltünk... meg igazából tetszett a tekintete, ahogy rám nézett.

Sokat gondoltam rá, és tudtam, hogy amíg ezt nem mondom el neki, nem fog elmúlni az érzés. Így hát írtam neki egy e-mailt, amiben nem azt írtam szó szerint, hogy tetszik, csak hogy van valami a kisugárzásában, ami feldob, meg nagy hatással van rám a személyisége... :D :D (tudom ,ez elég gáz, de jó ötletnek tűnt)

És miután elküldtem ezt neki, teljesen megkönnyebbültem, elmúlt az érzés egy csapásra. :)

Viszont pár nap múlva bevallotta, hogy már régóta gondolkozott rajta, hogy hogyan állhatna elém azzal, hogy mennyire tetszem neki, de ugye van barátom, így nem látta esélyét, és mennyire odavan értem.

Ez pedig ismét felkavart mindent. Nem számítottam ilyesmi válaszra egyáltalán.

Szóval ha esetleg ezt választanád megoldásnak, tudd, hogy elég kellemetlen következménye is lehet :D

2012. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én is folyton késztetést érzek hogy bevaljam neki, de olyan gáz lenne ki tudamit gondol rólam. lehet hogy tetszem neki de az is leeht hogy tök butának tart vagy valami. meg amúgyis túl sok a közös ismerősünk.
2012. febr. 3. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerethetted mindkettőt egyszerre is, de arról egyiküknek sem kell tudnia. ugy értem, hogy az egyik az álom a másik a valoság, de még fiatal vagy, hallgass a szívedre!
2012. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!