Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet így tovább lépni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így tovább lépni, ha észérvek miatt szakítottunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vázolom a problémát. 8 hónap együtt töltött időről van szó, amiben rengeteg csodálatos és jó dolog volt, az elején. Aztán megromlott a dolog, főleg a bizalom, volt rá ok adás (nem megcsalás, csak az azon való erőteljes hezitálás). Ez megrontott mindent, én féltékeny voltam, ő nem tett semmit. A lényeg, hogy végül azért szakítottunk, mert nekem lett egy egy srác, aki "tenyerén hordozott", két hónapig "ostromolt" és mikor megcsókolt, hagytam magam. Én ezt elmondtam és ezek után ő még nem akart szakítani, de én tettem meg, mert tudom, hogy az eszem szerint ez nem működne.. de a szívem fáj. Vajon jól tettem, hogy szakítottam?
2012. febr. 3. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Hidd el, ha találkozol olyan emberrel, akivel tényleg igazi a bizalom és a szerelem, akkor sosem fogtok hezitálni megcsaláson, és ezzel megadtátok egymásnak az esélyt.
2012. febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jól tetted.:)
2012. febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek ezeket a válaszokat, pont erre van szükségem, megerősítésre, mert most még elég friss, és nagyon félek hogy esetleg rosszul tettem és utolsó utáni esély, stb... :(
2012. febr. 3. 10:09
 4/12 anonim ***** válasza:
ugyanazt tudom modani, mint az első.
2012. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy jól értem: tehát ő NEM csalt meg, csak "hezitált", de végül melletted döntött, te viszont megcsaltad.


Féltékeny voltál és nem tett semmit? Mit kellett volna tennie? Nem csalt meg. Azt, hogy neked kevés az önbizalmad, nem bízol benne, hogy meg tudod tartani (pedig ő melletted döntött!), az a TE problémád. Szerinted könyörögnie kellett volna?


Nézd... a hűség döntése. Ő úgy döntött, hogy hű marad, te meg úgy, hogy nem.

Én azt gondolom, hogy a hűség nem nehéz, de semmit nem is ér, ha nincs kísértés. A hűség akkor ér valami, ha kísértések közepette is újra meg újra a párodat választod.


Véleményem szerint te bosszút áltál egy vélt sérelemért, és ezzel feláldoztál egy ígéretesen induló kapcsolatot.


35N

2012. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól tetted! Ha az új fiúddal minden rendben van, és megvan minden ahhoz, hogy egy jó kapcsolat ki alakuljon akkor nincs semmi gond! Egy a lényeg, hogy boldogok legyünk!
2012. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megcsaltad és úgy állítod be magad, mint egy áldozatot? Mint aki nem csinált semmi rosszat és milyen jól döntött? Undorító... Csak jót tettél vele, hogy szakítottál.
2012. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen, akik úgy látják, hogy én hibáztam... most nyilván ez nem ilyen egyszerű.. szóval a mi kapcsolatunkban voltak problémák, javarészt azért, mert őt ostromolták a nők, és megakarták kapni, és volt eset, amikor ő olyanokat írt a csajoknak, hogy igen jó lenne, szeretné, de hát most nem lehet... innentől kezdve megingott a bizalmam, és lett elég rossz a kapcsolatunk. nem kaptam meg tőle azt a törődést és figyelmet, amire nekem szükségem lett volna (ezt ő is aláírta, tudja). és aki két hónapja itt van mellettem, ő meg szinte mindent megad, vagyis próbál megadni... és eddig nem hagytam, csak elkezdtem hozzá kötődni egy kis szinten és ezért történt a csók. szóval a lényeg, hogy elég sok gond volt a kapcsolatomban már alapjáraton, csak tudom, hogy még mindig érzek valamit, de az agyam tudja, hogy semmi értelme.. :( borzasztóan bonyolult és hülyét kapok már. :((
2012. febr. 3. 11:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék azért hány éves vagy, és volt-e már hosszú kapcsolatod?


Szerinted olyan egyedi eset, hogy egy fiút ostromol pár lány? Próbálkozni szoktak, de ez még csak nem is hezitálás, amit a barátod tett, egyszerűen férfiként viselkedett, megállapította, hogy jó lenne, de mivel veled járt, nem tette. Ha jól értem. Ebben semmi olyan nincs, amit a pasik egyébként 90%-a ne szokott volna, most azt őszintén, nem várhatod el tőle, hogy az egész kapcsolatotok minden egyes percében csak és kizárólag te legyél az egyetlen gondolata...

Főleg ha egy kapcsolat évek óta tart, és lecseng az újdonság varázsa, gyakran előfordul az, hogy jön egy harmadik fél, és próbálkozik - most mondjuk ne minősítsük azokat, akik foglalt embernél tepernek (egyébként jelzem a te új pasid pont ugyanilyen) - de ez nem kötelező érvénnyel azt jelenti, hogy félre is fog valaki lépni...


A törődés hiánya más szempont, de a megcsalásos kérdésben szerintem nem hibázott az előző pasid, téged választott és hű maradt.

Hogy azt, hogy jól döntöttél-e a szakításban, csak később fog kiderülni, és amúgy is neked kell érezni, hogy jó döntés volt,vagy sem.

2012. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Elárulom, 21 éves vagyok, és ha a 2,5 év hosszú kapcsolatnak számít Nálad, akkor igen, volt már hosszú.


Mindenesetre köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 3. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!