Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátnőmmel, nagyon fáj és nem tudok másra gondolni, mikor múlik el ez az érzés; Bővebben lent?

Figyelt kérdés

5 napja szakítottunk a barátnőmmel, egy éves kapcsolat volt, az elején el voltunk, utána elkezdtünk vitázni és egyre jobban megbántottuk egymást.. az elején nagyon fájt, de jelenleg próbálom elnyomni zenékkel, meg a barátok segítségével, nincs kedvem semmihez, nem tudok otthon lenni, mert sírhatnékom lesz.. :(

Nagyon szeretem és ragaszkodok hozzá.. vele szerettem volna mindig lenni, első kapcsolatom volt.. ő 16 én 18 voltam, mikor összejöttünk.. én nem szerettem annyira a bulikat, a cigit utáltam és mindig vele akartam lenni, ezért kiakadtam, ha hanyagolt.. a hazugságot nem tűrtem el sose, volt hogy emiatt vitáztunk.. igazából sokszor megbántottam én is.. örülnék, ha egy hasonló gondolkodású lány írna nekem, aki hasonló gondolkodású, mint én.. ritkán vagy nem mindig cigizik, nem bulimániás, kicsit visszafogottabb, normális gondolkodású lány..


Mikor fog elmúlni ez a rossz érzés?


2012. jan. 29. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár Dr House rész és tádámm...ilyenkor válts át hülye segg-fej stílusra...úgy könnyebb felejteni
2012. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Idővel elmúlik... a zeneterápia nagyon jó: engem is az hozott ki a szakítás utáni állapotból egy 3.5 éves kapcsolat után...
2012. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értem :)


fuu... bocsi a fenti fogalmazás hibáért... x) az a sok "gondolkodású" szó nagyon nem jó ott xP

2012. jan. 29. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évembe telt mire túltettem magamat azon, hogy szakítottam a barátnőmmel.Mondjuk ez már nagyon régen volt, de a mai napig bennem van.Azóta máshogyan viszonyúltam a csajokhoz.Sokkal óvatosabb és körültekintőbb lettem.Ennek hála többet nem cseszték át a fejemet.Azt is mondhatnám hogy az volt az első nagy pofon az élettől.
2012. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
közhely, de az idő gyógyítja csak be a sebeket.legyél sokat társaságban, bulizz, kezdj bele egy új hobbiba, sportolj az a lényeg, hogy foglald le magad.velem 1 hónapja szakított a barátnőm azóta iszok meg bulizok folyton és legalább addig nem jut eszembe
2012. jan. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is. Én normális lány vagyok, nem cigizek, nem iszom, nem bulizok, nem csalnám meg soha a páromat, nem tudok hazudni, nem vagyok az a nagyhangú típus, de a barátom nekem megmondta, hogy ő nem tombolta ki magát, és már nem szeret, és új kihívások kellenek neki. Magyarul új nők, csak szexre, (mert az nem menő, ha valakinek csak egy van, akit szeret)... Felvitt magához egy könnyűvérű festett szőke lányt, pedig sosem volt ilyen... Nem tudom mi van az emberekkel... Ezek szerint a lányok meg a fiúk sem normálisak mostanában...19/L
2012. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Genetika: Max 3évig lehetünk "szerelmesek"! Szóval add össze az időt amíg együtt voltatok, vond ki az 1095 napból, és megkapod azt az időpontot amikor teljessen el fogod felejteni!

Olvastam erről egy blogot, de nem érdemes kitennem ide, mert vannak parasztlelkű emberek, akik nem tudnak mással szórakozni, úgyhogy kötöszködnek, azt meg utálom!

2012. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!