Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak akkor keres ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor keres ha találkozni akar? Bővebben

Figyelt kérdés
3 hete megismerkedtem egy sráccal tök aranyos volt, azóta már találkoztunk, nagyon rendes srác meg minden, de mindig csak akkor akkor keres ha találkozni akar. Múlt hét pénteken találkoztunk, aztán csak kedden hívott fel, hogy mikor találkozzunk nem mondtam semmi konkrétat mert nem tudtam hogy mikor lenne jó nekem, mondta h le kell tennie dolga van de h később felhív. Azóta sem hívott. Úgy volt hogy ma találkozunk de még mindig nem keresett. ő városban lakik és meg faluban és nem tudok ugrani ha hív, busszal kell mennem de az sem megy 10 percenként. Arra gondoltam, hogy meg mondom neki hogy programom van egyébként is és nem tudok vele találkozni ezen a hétvégén!

2012. febr. 3. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked, és szeretnél vele találkozni, te is hívhatnád. Lehet csak egy kis megerősítés kellene neki. Szerintem hívd fel, beszélgessetek kicsit csak általánosan, ha felhozza a témát beszéljétek meg. ha nem akkor megmondhatod hogy dolgod van, ha nem akarsz úgy találkozni, hogy ő nem kérdi.
2012. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha az embernek van mégegy barátnője, nem ér rá mindig felhívni. ;)
2012. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
pedig azt hittem, hogy végre kifogtam egy normális srácot... úgy tűnik mégse..
2012. febr. 3. 10:28
 4/13 Me Gusta vagyok ***** válasza:
Az is lehet, hogy nincs kedve buszocskázni. (szerintem) :D
2012. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
van autója! már 25 éves..
2012. febr. 3. 10:29
 6/13 Me Gusta vagyok ***** válasza:

Hát akkor lehet van más neki, vagy dolga van.

De szerintem kérdezd meg, ha nem hív fel,hívd fel te és megtudod :D

2012. febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 redfield01 válasza:
marha egyszerü a képlet.Nem vesz komolyan csak sexre kellesz neki.
2012. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne hagyd hogy ugráltasson! Meg kell őrizned a "női tartásod", ha hív, nem kell rögtön ugrani a telefonhoz, és felvenni, hanem visszahívod később, vagy ha hív másodszorra, akkor veszed fel.

Ha mindig elérhető vagy a számára, nincs benne/Benned semmi kihívás, nem találja érdekesnek az egészet.

Persze nem azt mondom, hogy szórakozz vele, de nem kell mindig elsőre ugrani.

Ha igazán érdekled, úgyis fog keresni, minden követ megmozgat, ha meg nem, legalább kereshetsz Magadnak mást, aki igazán megérdemel! :)

2012. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ó anyám, még egy hisztis pics* és még támogatjátok is, gratulálok...

3 hete ismerkedtél meg vele, mégis minek hívogatna folyton?

Nyilván találkozni akar, én sem hívogattam soha a barátnőmet, csak ha valami fontos volt, illetve a találkozókat beszéltük meg telefonon.

Attól még rohadtul lehet normális, meg nagyon is szerethet, hogy lesz*rja az értelmetlen telefonos bájcsevejt, a legtöbb pasi amúgy is így van ezzel.

Mondd is meg neki, hogy nem érsz rá, hátha elszúrod a dolgot és megmenekül szerencsétlen srác.

2012. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jaj igen szegény srác... azért néha legalább egy sms-t dobhatna, hogy élek e még.. sajnálom ha régimódi lennék de ahhoz hogy valami legyen fel kellene a segg*t emelni. Ha jól tudom ő a férfi és nem én!
2012. febr. 3. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!