Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez önérzetbeli kérdés? Emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez önérzetbeli kérdés? Emiatt nem keres?

Figyelt kérdés

Igazándiból én a hétvége óta amikor találkoztunk elkezdtem eltávolodni. Tudni kell h nagyon szeretem ,de én elfáradtam h mindent megteszek ,és azon kívül h kedves meg aranyos érzelmi energiát nem tett bele. Általában ha találkoztunk is csak este ,és igy már inkább a szexkapcsolat felé tendáltunk . Szóval megbántott lelkileg ..amit ő nem is értett ,ez mind1 most ,de én úgy éreztem magamat mintha Da Vinci kiállításon magyaráznám egy vaknak h a Mona Liza milyen szép kép . Áhh viszont nem 'vak' ő érzem benne h(látná) értené ha akarná..


visszatérve elkezdtem távolodni, és szexelni se akartam már úgy h nem is AKAR megérteni. Tegnap is fél10kor jutottam eszébe ,ma meg nem is keresett ..


Elég rosszul esik, és nem tudom h mit csináljak .Játszmázni nem akarok, csak azt akartam tudni fontos vagyok e neki annyira h tényleg keres és másképp viszonyul a dolgokhoz ..


Mit tegyek ? :( hívjam fel és mondtam meg h még 1x találkozzunk és zárjuk le ? Vagy van esély h vmi változik ?


Tényleg szeretem..


2012. jan. 31. 23:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és ahogy rámnéz abból tudom h szeret :( csak ez olyan mintha távolról szemlélne és nem akarna látni engem igazán ..igy nekem van olyan érzésem ..mintha nem is engem szeretne :( hanem leginkább azt amit szexuálisan adni tudok ..
2012. jan. 31. 23:57
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem most fogalma sincs neki, hogy te mi a francért távolodtál el... Én is alig tudtam kibogozni, hogy mi a kérdés :D
2012. febr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

az a bajom h szellemileg és lelkileg nem vagyunk egy

hullámhosszon ..viszont váltig hittem benne hogy lehetnénk..

2012. febr. 1. 00:17
 4/13 anonim válasza:
53%

Őszintén?

Hagyd ott minél előbb!!! Amelyik férfi szeret, az kimutatja és küzd. Ne azon agyalj, mi lehet az ő kis lelkén a bibi és hogy hogy tudnád meggyógyítani!! Saját magaddal foglalkozz és minél előbb tedd szabaddá a pályát egy rendes hapsi számára!

Sok szerencsét!!!

2012. febr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Erre most én is csak bután tudok nézni, mert nem értem mibajod van. Mit nem ért ő???
2012. febr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Gergo_30F ***** válasza:
majdnem megkérdeztem, hogy te most barát vagy barátnő vagy-e, de végülis mindegy...mióta tart ez a kapcsolat?
2012. febr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát pedig az lenne a legfontosabb szerintem is. azt neked kell tudni, hogy van-e esély, hogy ez megváltozzon, te ismered... mióta vagytok együtt?
2012. febr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
friss másfél hónapos, de már tavaly ősz óta ismerjük egymást ..és nem valami villámléptekkel haladtunk h eljutottunk odáig h ebből kapcsolat legyen .. -én mondjuk egy lelkes lendületes energikus nő vagyok ,és nagyon bánt h ez nem talál viszonzást, pedig beszéltem neki erről ,meg őt is próbáltam beszéltetni..-a gondolatiról a világgal az élettel kapcsolatos viszonyáról,vágyairól ,terveiről .. de nemigazán jött feed back..én egyszerűen nem birom a felszínes dolgokat :(
2012. febr. 1. 00:27
 9/13 A kérdező kommentje:
ja és 27 évesek vagyunk
2012. febr. 1. 00:28
 10/13 anonim válasza:
100%
Ha már az elején nem érdeklődik, mi változna?? Nekem is volt hasonló 'kapcsolatom'. Hidd el, nem lesz jobb. Csak te fogsz még jobban kiakadni. Amelyik férfit érdekled, azon látszik is!
2012. febr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!