Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevettétek, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy manapság az emberek nem törődnek egymással?

Figyelt kérdés
férfi-nő kapcsoaltban is már csak a szex számít,vagy az,hogy hasznot húzzunk a másikból,az érzéseiből stb. Ez nekem annyira fáj,hogy mindenhol ezt látom, nincs meg az az igazi törődés férfi és nő között!:( Nincsen romantika, az emberek rohannak,nem érnek rá, anyagiaknak élnek, átgázolnak egymáson,leszarják egymást, nem is érdeklődnek egymás iránt, a férfiak nem udvarolnak! Csak az ösztönök irányítanak, olyan már nincs is,hogy valaki megtesz bizonyos dolgokat a másikért,vagy ha mégis,akkor ezt a másik nem értékeli,...mindenkinek az kell,amit nem kaphat meg, az emberek durvábbak,önzőbbek lettek, pedig aki igazán szeret,annak az az alapja,hogy törődünk a másikkal,hogy érdeklődünk iránta, de most már a köszönés sem divat,inkább elmegyünk egymás mellett,az emberek degeneráltak lettek, kocka fejjel ülnek a gép mögött,és ottan hatalmasok,de a való életben senkik! Nem látok szinte soha olyan igazi őszinte vidám élettel teli,barátságos embereket,akik törődnek a másikkal, ilyen emberek miért nincsenek már? ez miért nem divat?

2012. febr. 3. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, csak őket nem látod, mert egymással törődnek.
2012. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezért utálok leg belűl mindenkit!az összes embert szinte!én is hiába vagyok a barátnőmmel kedvem sincsen q szexhez nem hogy törődni vele!de fordítva ugyanez!max az első pár hétben hónapban de évek után... de társ meg kell mert az se jó ha mindig keresned kell a szex partnert ...furcsa játék ez az élet...
2012. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Barátom szokott törődni velem és én is vele. De én direkt olyan embert választottam magamnak, aki értelmes, és nem teszi boldoggá a mai nagybetűs média és egyéb agyrohasztó h.ülyeségek.

Ennyi. Ne törődj az idiótákkal, aki normális, az törődik a számára fontos emberekkel.

2012. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A 3. hozzászólónak igaza van. Vannak rendesemberek is azokkal törödj. A hülyékkel ne foglalkozz. Abban nincs igazad, hogy mindenki hülye, ha valóban úgy látod akkor el kell gondolkodnod azon, hogy benned is van hiba.
2012. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én azért érzem nagyon rosszul magam emiatt,mert nagyon sokáig olyan voltam,h mindekivel kedves,és mindnekivel törődtem,nagyon sok mindnet megtettem bizonyos emberekért,és eláruljam mit kaptam cserébe?..SEMMIT!!!


És épp ezért ennek pont az ellenkezője lettem,és én is olyan lettem minta többiek,bunkó leszaromstílus, és így tovább,és hiszitek ha nem,így sokkal többen törődtek velem. hát most komolyan? normális ez?

2012. febr. 3. 15:16
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen bennem is van hiba bőven,csak nem értem,nem értem, csak akkor törődnek velem,ha bunkó vagyok, de azt is csak érdekből teszik,mert ha kedves vagyok,akkor le se szarnak
2012. febr. 3. 15:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Rossz társaságba jársz, keress másikat. Mi törődünk egymással a közösségben. Gondolkodj el azon is, hogy esetleg benned is van hiba.
2012. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Én is azt látom, hogy a párkapcsolatok ilyen mesterkélt, másikat felhasználó, sekélyes kis játékká fajultak. Eleve sokan úgy indítanak, hogy "taktikáznak": nem mutatják ki a másik iránt az érdeklődést, nem adják oda magukat érzelmileg, mert nem szabad, meg úgy nem izgalmas stb. Már nem két ember bizalmáról, egymás iránti tiszteletéről, törődésről szól, hanem dugásról meg arról, hogy kb jópofizgatnak. Elég csak ezen az oldalon körülnézni: "nem nagy a mellem, elhagyhat ezért a barátom", "nem járok diszkóba, lehet így valaha barátnőm". Az emberek nagy része nem akar, vagy nem mer a felszín alá nézni. Nem akarja mélyen megismerni a másikat, és önmagát sem meri igazán odaadni (érzelmileg), mert... ki tudja miért. Talán mert fél, hogy ha a másik látja a hibáit, akkor nem fog kelleni, ahogy talán neki sem kellene, ha tudna a másik olyan hibáiról, amit az nem mutat.

Húsnak tekintik a másikat, akit el lehet dobni egy másik húsért, elvégre a tapasztalatuk részének tekintik, hogy minél több húst ki kell próbálni. Ez a kiélés, és szerintük ez kell ahhoz, hogy az ember később felelősségteljes felnőtt lehessen. Maszlag. És az egész média meg mai világ ezt a maszlagot sugározza.

2012. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Öntsd ki a lelked, ki dobott ki, vagy utasított el? Vagy nem ez áll a háttérben, hogy ennyire általánosítasz és beállítod magad a mai társadalom áldozatának?
2012. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Barátokról, ismerősökről beszélsz, vagy idegenekről?


Azt írod, egy időben kedves voltál, és nem kaptál cserébe semmit. Tehát nem kedves voltál, mert kedves vagy, és sokkal jobban alszol este, ha te tudod, hogy kedves voltál, hanem mert vártál valamit cserébe. És itt a baj.


Van, aki viszonozza a kedvességet, de ha önzetlenül csinálod, akkor nem várod el a viszonzást. Ha elvárod, az meg már nem kedvesség, hanem számító viselkedés.

2012. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!