Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » észrevettétek hogy aki keveseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

észrevettétek hogy aki kevesebbet jár facebookra, tartósabb párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés
észrevettem,hogy aki kevesebbet posztol facebookon, jobban megbecsülik a fiúk, vagy nem tudom. tehát azok a lányok akik sok mindent kiposztolnak hetente váltogatják a fiúkat, mert azok szakítanak vele, viszont aki kevesebbet jár fel facebookra, legalább is kevesebbet posztol, tartósabb párkapcsolatban él.
2012. jan. 26. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez így ebben a formában hülyeség, nyilván a te ismeretségi köröd ilyen fiatal kis lánykákból és fiúkból áll akik úgy váltanak párt mint alsóruhát. Ugyanakkor a Facebooknak vannak kapcsolatra káros mellékhatásai, ez tagadhatatlan.
2012. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 pqpqpq ***** válasza:
igy igaz
2012. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Bár tény, amióta férjnél vagyok sokkal kevesebb dolgot rakok ki facebookra. De elötte is ugyebár tartós kapcsolatban éltem!

Viszont 100%, hogy vannak káros hatásai a facebooknak!

2012. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez így van .:S
2012. jan. 26. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Hűha.... nem a fészbúk semminek sem az elrontója.

Az embernek van egy alapszemélyisége, ami megnyilvánul különböző helyzetekben. A személyiség az, amely miatt posztolgat fészbúkon, és amely miatt úgy viselkedik a kapcsolataiban, ahogy. A két dolog egymástól független, bár ugyanonnan indul ki. le kéne szokni, hogy minden szart a fészbúkra fogtok, csak mert nem értitek.


Én amikor gép előtt vagyok, egy lapon megy a fészbúk a háttérben, de csak ritkán írok ki valamit, akkoris hasznosat, vicceset, érdekeset. 115 ismerősöm dettó nem szemeteli tele az üzenőfalat. Én tartós kapcsolatban élek, az ismerőseim közt meg van sokminden. Na ilyenkor mi van?

2012. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
vagyis te is ritkán posztolsz, és tartós párkapcsolatban élsz. akkor nincs igazam?:)
2012. jan. 26. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:
De sokat járok fészbúkra (:
2012. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán rok ki vmit facebookra, még sincs barátom, sőt 20 éves létemre igazán még nem is volt..szóval nem mindig igaz
2012. jan. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érettség kérdése. Ha érett a személyiséged, akkor tudod, hogy nem posztolod tele a facebookot a sz.rságaiddal, és ha érett vagy, nagy a valószínűsége, hogy a párkapcsolatod komoly :) nem ok-okozat szerintem..max párhuzam :)
2012. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!