Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak kitágul a pupillája, mikor a közelében van egy lány, akkor az jelentheti azt, hogy tetszik neki az a lány? (olvasd tovább. )

Figyelt kérdés

Tegnap a szünetben a barátnőimmel ültem a folyosón a padon. A szemben lévő (kb 1,5 méter távolságra levő) padon pedig az a fiú ült, aki tetszik nekem. Ahogy belenéztem a szemébe, láttam, hogy a pupillája nagyon kitágult, mert a zöld szeme szinte teljesen fekete volt. Nem a fényviszonyok miatt volt, mert "természetes fényű" volt a folyosó (bocsi a hülye fogalmazásért). Valahol azt olvastam, hogy a kitágult pupilla azt (is) jelenti, hogy az adott személynek tetszik a másik ember. Ez tényleg igaz lenne?

Bocsi, hogy hülyén fogalmaztam meg.

15/L


2012. febr. 3. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy be volt egy kicsit ginázva. Egyébként a válasz: igen. Valószínűleg tetszel neki.
2012. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 vnas00000 ***** válasza:
28%
de hogy tetszel neki csak be volt sziva
2012. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kitágult pupilla két dolgot jelent: vagy tetszel neki (mégpedig eléggé), vagy utál. Nem tudom, hogy milyen viszonyban vagytok, de azt elég könnyű eldönteni, hogy valaki utál-e vagy sem... szóval szerintem tetszel neki:)
2012. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem volt beszívva, úgyhogy nem amiatt volt..

nem ismerjük egymást, úgyhogy szerintem nincs miért utálnia..

2012. febr. 3. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Abból, hogy valakinek tág a pupillája két dologra lehet következtetni. Első, sötét van. Második, az adott illetőnél a szimpatikus idegrendszer hatásai dominálnak, magyarul az adott illető lehetett ideges, izgatott, zaklatott, dühös stb. de lehetet akár drog hatása alatt is, egy szimpla energiaital már elég ahhoz, hogy az illetőnek tág legyen a pupillája. Megjegyzem, én egy tág pupillából nem vonnék le messzemenő következtetéseket, mert baromi sok dolog okozhatja, a kávétól elkezdeve, egy dolgozat miatti idegességen át, a fizikai aktivitásig bármi.

Szóval én ezt nem venném jelnek. Egyébként ez az egyik legnagyobb probléma a nőkkel, hogy mindennek, valami misztikus jelentőséget tulajdonítanak, és mindenbe belemagyaráznak tücsköt-bogarat.

2012. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

vagy csak részeg :D


figyelj.. ha már látod a szemét... és ezen gondolkodsz, akkor lehet valami :) Próbálkozz!

2012. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A kitágult pupilla sympatikus idegrendszeri hatásra alakul ki, amikor adrenalin szabadul fel a mellékvesékből. Tehát igen, lehet pont olyankor dobban meg a szive érted :) megkéne mérned a pulzusát.
2012. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!