Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány ugymond távolságta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ugymond távolságtartó az jelentheti azt hogy érdeklödik irántam?

Figyelt kérdés

Ismertük egymást régebb óta és volt hogy találkoztunk valahol akkor éreztem az érdeklödését!

Nemrég ráirtam fb chat-en és beszélgettünk,de olyan távolságtartónak éreztem végig!Aztán hirtelen megszakadt a beszélgetés mert elment a netem!Viszont utána irtam neki üzit hogy majd folytathatnánk,de nem irt vissza hanem "csak" megbökött!Én ugy értelmeztem hogy mehet a dolog,de gondoltam megkérdezem itt is!


2010. dec. 31. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az "ugymond távolságtartó" azt jelenti, hogy "nem távolságtartó", akkor igen. Egyébként logikailag problémás a következtetésed.
2010. dec. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A bökés gomb használata, diszkrét felkérés szexuális kapcsolatra. Ezt nem pont távolságtartásnak nevezném ;)

De viccet félretéve, lehet, hogy nem az "erőssége" a cset... én sem szeretem, nem tudok ott jókat beszélgetni.

2010. dec. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, mértne? ha megbök akkor tesz valamit, ezért valszeg igen, de ha meg ráírsz akkor milesz? max leírja hogy nenyomulj mert nemérez semmit irántad. egyszer élsz! használd ki!
2010. dec. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!