Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! Ha szünetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ha szünetet kértek a barátnőtöktől leveszitek a közös képeket a közösségi oldalakon és azt sem írjátok ki hogy kapcsolatban vagytok? Könnyebb így dönteni, hogy hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A párom így tett, és őszintén szólva rosszul esett. Nem fogok neki ezért szólni, türelmesen kivárom -vagy legalábbis megpróbálom- míg lejár a 3-4 hét. Sok gondja van most -anyagi gondok, új munkahely- és arra kért, tartsunk szünetet, míg rendbe jönnek a dolgok.


Természetesen lányok/nők válaszát is várom!



2009. máj. 31. 23:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Elég régen jártam erre: a tortenet folytatasa az lett, hogy nem telt el egy het es o maga keresett, hogy hianyzom neki. Az azota eltelt 3 ev alatt pedig kikoltoztunk kulfoldre es lassan egy eve hazasok vagyunk. Nagyon sok mindenen keresztulmentunk, de eddig sikeresen vettuk az akadalyokat. Tudom hogy szeret és én is viszont szeretem ot. (Az ékezetek hiánya miatt elnézést kerek, telefonról írok.)
2013. máj. 17. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!