Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen közös programokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen közös programokat, elfoglaltságokat tudtok a barátnőmnek és nekem ajánlani? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Elég régóta együtt vagyunk(10 hónap),a barátnőm 17 éves,én 19 vagyok.Másik városban tanulok,ezért csak a hétvégéket tölthetjük kettesben.Olyankor leginkább filmezünk nála,együtt vagyunk,de mindketten vágynánk másra is.Szex nem megoldható,mozi nincs a városban,olyan sok lehetőség sincsen.Plusz az utóbbi időben kezd kicsit enyhülni a szerelem,úgyhogy nem ártana egy-két jó tipp,megköszönném!
2012. febr. 3. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
a szex nem megoldható?? ezt hogy érted?
2012. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam,mert kb a válaszolók 90%-a tuti azt írta volna először.Szóval a szexen kívül mondjatok elfoglaltságokat :)
2012. febr. 3. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj minden lány szeret csak ugy nézelődni... de ha mondjuk elmentek egy szomszédos városba, sétálgattok az utcán kézenfogva... a legtöbb lány ezeket szereti. bowlingozni is elmehettek...de ehez ismernem kéne a lányt is szoval te tudod .. gondolkodj egy picit.;)

üdv.: lány 16

2012. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van tó, vagy folyó, oda elvihetnéd, sétálhatnátok ott [pl én imádom az ilyesmit]. Elvihetnéd rendezvényekre, ha szereti a sportot, akkor focimeccsre, de ha nem, akkor masszázsszalonba is mehetnétek [hidd el nem bánnád meg te sem :P], vagy étterembe, egy kávézóba italozni, vásárolgatni. Várost/ falut nézni. Ha szeret sétálni, akkor ilyesmi helyekre. Hidd el, én pl. rosszul vagyok annak a gondolatától, hogy egésznap csak kóvájogjak, de ha egy romantikus kis szökőkúthoz [pl parkban] lelehet ülni és beszélgetni, ölelkezni, csókolózni... Azt minden lány szereti. Ha álletbarát, vidd el állatkertbe, viheted fagyizni, esetleg plázákba bowlingozni, ha vallásos, akkor templomba imákra... Annyi jó ötlet van még, csak segítettem egy kicsit :)

L 17

2012. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,ezek jó ötletek,köszönöm szépen :)
2012. febr. 5. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!