Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőmnek állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmnek állandóan valami gondja van. Nekem nem mondja el, de amikor két percre nem vagyok ott, akkor másnak már panaszkodja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek állandóan valami gondja van.Vagy a barátjával,vagy a családjával,de valamivel mindig.Mi több,mint 6 éve vagyunk legjobb barátnők,és még sohasem éltem vissza a bizalmával,bármit elmondhat,nem egy titkát őrzöm már.

De mostanában,ha megkérdezem,mi a gond,annyit mond hogy mindegy,vagy hagyjuk..ha két percre elmegyek máshoz az osztályba,vagy egy helyen van óránk,akkor meg tuti elpanaszolja másnak..ne tudom miért,de nagyon bántó!

Szerintetek?

16/L


2012. jan. 21. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy veled van baja?

16/L

2012. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ennyi idő után el tudom dönteni,hogy mikor van velem baja..ez teljesen más helyzet,félreértesz..
2012. jan. 21. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán közöd van hozzá, vagy valami olyan dolog, amit szerinte ha elmondd, az rosszabítana a helyzeten, de nem értem, ha legjobb barátnők vagytok (és tényleg azok vagytok) akkor miért nem beszél róla..
2012. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem van valami baja.. (ha nem is veled)

Valószínűleg nem bízik meg benned

Vagy egyszerűen nem akar terhelni gondjaival.

De ha tényleg elgondolkodok én is elgondolkodok hogy veled van valami baja

2015. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!