Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, mert az egyik ''barátnőm'' rányomult a pasimra?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel eléggé jól alakult a viszonyunk egy ideje. Már elég régóta beszélgetünk, szinte mindennap ír vmelyikőnk a másiknak. Szóval úgy tényleg azt lehet mondani h alakul vmi.

Az én egyik kedves barátőm aki meg tudta mindezt rányomult a srácra és az a helyzet h nem akarok de mégis csak féltékeny vagyok, mert ők egy suliba is járnak és minden nap találkoznak. Nem az zavar h a srácnak vannak csaj barátai, mert azt mindig is tudtam h sokan oda vannak érte, és h sok csajjal jóba van, hanem h ez most konkrétan az egyik bnőm.

szerintetek mit tegyek?


2012. febr. 3. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Semmit. A pasi szabad ember, azt választ, akit akar. Ha neki a barátnőd kell, jobban teszed, ha elfelejted.
2012. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazán közölhetnéd vele,hogy tetszik neked...így nem értem,miért furcsállod,hogy más csaj is nyomul rá.

Ha tényleg a pasid lenne,akkor lenne értelme a kérdésnek,amiben a "pasidnak" nevezted.

Attól még,hogy írogattok egymásnak,meg beszélgettek nem lesztek egy pár.Ha akarsz valamit a sráctól,akkor valld be neki az érzéseidet,mert a pasik nem gondolatolvasók.

2012. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a fiúnak te kellesz, akkor veled lesz, és nem fog foglalkozni a másik lánnyal. De bárhogy is legyen, én hagynám a csajt, az ilyen nem barát... Nekem egyszer a barátomra nyomult rá egy "barátnőm", azóta megtanultam, hogy ki az egyetlen ember, akiben megbízhatok:)
2012. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem éreztesd a bnőddel,hogy ez kicsit sok..Én is voltam ilyen helyzetben,hogy a barátnőmnek bejött egy srác..és pont akkor kezdtem el vele barátkozni meg minden..és a bnőm meg mások háta mögött oltott,hogy mekkora szemét vagyok,hogy ellopom a ˝pasiját˝..de közben én nem is vettem észre,hogy nyomulnék..úgyhogy szerintem szólj a barátnődnek..lehet,hogy ő sem tud róla.. :) mellesleg később kiderült hogy tetszettem a srácnak(lehet,hogy még most is) :) szval ő nyomult nem én.. :) lehet,hogy enm csak a barátnőd nyomul..beszélj szerintem mindkét féllel.. :)
2012. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!