Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek elég alacsony a tesztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek elég alacsony a tesztoszteron szintje, annak általában nehezen megy a csajozás?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és még nincs nőm meg nem is volt, megállapították azt nálam az orvosok, hogy nagyon alacsony a teszto szintem, ezért elküldtek endokrin vizsgálatra ami elég soká lesz. A másik kérdésem az lenne, hogyha kapok gyógyszert és rendbe áll a hormonháztartásom, akkor van esély arra, hogy az ismerkedés könnyebben fog menni? Sajnos utasítottak már el engem többször lányok, és mindig arra gondolok, hogyha elutasít egy lány még egyszer azt megverem szó nélkül, ez van állandóan a fejemben.

2012. febr. 4. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert elutasít egy lány, azért nem kell mérgesnek lenned, nem hiszem, hogy azzal kezdenéd, hogy "mekkora", vagy hogy mi a gondod. A kisugárzásod, vagy lehet, hogy egyszerűen te magad nem vagy szimpi neki. Nekem is zűrös a szerelmi életem... :S A gyógyszer, az nem fog a viselkedéseden, csak a hormonjaidon és a vágyadon változtatni. Meg kell tanulnod magabiztosnak lenni és elmenni bulikba, ahol nem beleszeretsz valakibe, aki rossz ha elutasít, hanem cska megtetszik egy csaj és csevegsz vele. Kitudja... Talán Ő lesz az, akit szerethetsz :)
2012. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tesztoszteron a kedvenc testrészedre és a szőrösségedre (pl szakáll) van hatással, semmi köze nincs a bátorsághoz vagy a beszélőkészséghez. Amire te gondolsz, azt alkoholnak hívják.
2012. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne keverd a szezont a rövid gatyával :)

A tesztoszteron egy ( szexuális) férfi hormon, aminek inkább

a fizikumban (izomtömeg kialakítása, megtartása) van jelentősége, hogy egészséges, erőteljes legyen, fokozza a szexuális teljesítőképességet. Gondolom, erre értetted, hogy

esetleg jobban fog érdekelni a női nem, és ezáltal bátrabb leszel?

Az viszont igaz, hogy mentális hatása: javítja a kedélyállapotot és növeli az energiaszintet. (kihat a magabiztosságra)


Az alacsony tesztoszteron szint valóban kedvezőtlen hatással lehet a párkapcsolatra, mert hisz egészségügyi problémákat is okoz, ez meg visz mindent mint a domino.

De ez csak kezelés nélkül adódik.

Fáradtságérzés, koncentrációzavar, esetleg depresszió.


Ettől függetlenül, szerintem a problémád gyökerét máshol keresgéld. Legfeljebb 1 ötöd köze lehet a sikertelenségedhez, tehát inkább beül rakj rendet a fejedben.

2012. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A csajok nem tudják, hogy alacsony a tesztoszteron szinted, ezt csak az edokrin-szakorvos tudja megállapítani és ő sem csak úgy ránézésre
2012. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!