Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alacsony tesztoszteron szint?

Alacsony tesztoszteron szint?

Figyelt kérdés
Endoklinológushoz küldtek, mit fog csinálni?? Milyen vizsgálatokra számíthatok?? :(
2011. márc. 23. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Vérvételre számíthatsz.
2011. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak? Biztos? Mit fog nézni a vérembe?
2011. márc. 23. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:
A hormonjaid. De honnan veszed, hogy alacsony a tesztoszteronod? Ha nincs róla papírod, akkor legelőször azt fogja megnézni. Mást nem valószínű, hogy csinál.
2011. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De van
2011. márc. 24. 14:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg ad rá vmit.
2011. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De gondolom ki akarja deríteni hogy mitől van, agyon fog vizsgálgatni??:( nem?
2011. márc. 24. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Az endokrinológus egy beszélgetős orvos, aki semmilyen műszerrel nem rendelkezik. Ültök egy asztalnál és beszélgettek. Hallgatója van, de az a háziorvosnak is van. Ő eredményeket elemezget, illetve tovább küldhet rendelésekre. Én egy nagyon tahó nőnél voltam, őt nem ajánlom, kirak 2 perc alatt és gúnyos a stílusa. Nem szeretném lejáratni őt itt, de megírom, ha kéred, hogy kihez ne menj e-mail-en.
2011. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, várost azért légyszi írd ki ide
2011. márc. 27. 11:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Dr. Sz. N.

Budapest

2012. jan. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olvastam róla utólag, hogy utálja a melegeket és a transzszexuálisokat, mint mondotta volt 'ő nem az ilyen emberek megsegítésére lett endokrinológus...', s utólag visszagondolva, velem is visszataszítóan viselkedett, hát ez van. Melegnek születtem és ez látszik rajtam. Viszont ez nem szabadna, hogy ok legyen a viselkedésére és meg nem hallgató stílusára. Nem tudom másokhoz is így viszonyul-e, viszont akár igen, akár nem, súlyos gondok vannak a viselkedésével.
2012. jan. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!