Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedhetek meg ertelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek meg ertelmes, nem kalandvagyo ferfiakkal?

Figyelt kérdés
20 eves lany vagyok, szep, inteligens,stb.Eddig majdnem mindig velem egyidos barataim voltak, es az nem volt jo, mert az a fajta lany vagyok, aki a komolyabbat szereti.Ezert mindig 23nal fennebb ferfiakkal sokkal jobban egyezek.A barati korombe mind 20evesek vannak, az idosebbek akiket ismerek mind foglaltak. Milyen helyeken lehet olyan ferfiakat megismerni, aki multak 23 legalabb? ok is jarnak valahova szorakozni nem?
2008. ápr. 5. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Könyvtár,BKV,strand,tánciskola,szupermarket,stb stb.Ami a szórakozást illeti,ők is ugyanúgy discoba meg más klubokba járnak táncolni,szerintem nincs olyan éles határ a 20 és 25 között mondjuk szórakozás terén.De ha garantáltan komoly szándékú fiút keresel,ajánlhatom Neked a keresztény bálokat,na,ott tuti csak ilyenek vannak.www.szieszta.net

Illetve én a tánciskolákat javaslom,ott is jófej srácok vannak...:)

2008. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaj ne:)) annyira szenteket en sem keresek,csak egyszeruen olyan legyen, aki mar kiszorakozta magat, h ne jatszodjon a nokkel...szoval komoly szandeka legyen..
2008. ápr. 5. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Én magamat ajánlom neked ;-)

huanacari*hotmail,com

2008. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keresztény bál??? XDDDDD
2008. ápr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ez valahol olyan, mint a nagy Ő probléma... Úgy fogod megtalálni, hogy nem is számítasz rá. Ha pedig keresed, tuti, h nem találsz egy normális pasit se. Szerintem ismerkedj, akár neten is, de itt vigyázni kell. A chat sztem kilőve. Iwiw, találomra... keresgélj. Megismered msn-en, és ha úgy érzed (ha általában rátudsz érezni a dolgokra, akkor itt is fontos, h belülről érezd), hogy a pasi olyan-e amilyennek mondja magát, akár találkozz is vele. Ha nem mersz, még így is van egy csomó lehetőség. (pl. kérj meg vkit, hogy menjen el veled, és ha már távolról se túl barátságot, leléphettek).

Azért ajánlom neked ezt, mert én így ismertem meg nagyon sok jófej, aranyos és értékes embert. Persze előtte illik rendesen megismerni írásban... De akár randizgathatsz is, csak azok kicsit bénán szoktak elsűlni a filmekben :$ :)

2008. ápr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 1.hozzászolo vok,hát látom a keresztény pasik nem vmi kapósak! :D Bár megértem,voltam párszor ilyen bálokon,hát elég gázak úgy általában...úgyhogy bocsi,nem akartam rossz tippet adni,csak azt hittem,nagyon-nagyon komolynak kell lennie az illetőnek.Igazából azoknak jók akik férjhez akarnak menni. De ha 1 fokkal lazábbat meg izgalmasabbat keresel.a British councilon meg hasonló követségeken is jól lehet ismerkedni,ráadásul sok a külföldi falat! :)
2008. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék h én ott ismertem meg a barátomat és már 6 éve 1ütt vagyunk...;)
2008. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!