Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagálnátok ha akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok ha akivel ismerkedtek ezt tenné?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy srác, akivel egyenlőre csak ismerkedünk. Itt volt az egyik nap, beszélgettünk, neten pedig nézelődtünk vicces videókat stb. Na ugye a net tele van nőkkel ( "vicces" képek meztelen nőkről) és akárhányszor meglátott egy ilyet nagyokat sóhajtozott, meg hogy: ez igen, de extra sexy... stb. Egy idő után meguntam, és rám szólt, hogy azt a képet ( szintén nagymellű nős kép) nem mutatom meg neki, csak tovább léptettem!? Mert mondtam hogy ne itt, ne nálam nézegessen már ilyen képeket...
2012. febr. 5. 08:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Én 25L, ő 30
2012. febr. 5. 08:59
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze nem úgy kell ismerkedni hogy közben netezünk, de neki nincs otthon, és megnézett pár dolgot... aztán csak úgy nézegettünk 1-2 dolgot...
2012. febr. 5. 08:59
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

csajok előtt nem szokás pucér csajokat nézegetni,perverz ha előtted is atr csinálja

20F

2012. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan egy bunkó. Én elfelejteném a helyedben.

Az ilyenek kezdenek kritizálni, ha netán felszedsz néhány kilót.

2012. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nagyon meglepődtem! Nem is gondoltam volna... Nem néztem volna ki belőle. De utána megint és megint.. Mondjak neki valamit, hogy ez nekem rosszul esett? Vagy még akkor kellett volna.. de még nekem is ciki volt..:/
2012. febr. 5. 09:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nem normális...

Szerintem azt hitte, hogy vicces, a férfiaknak van egy sajátos disznó humoruk (már amelyiknek), de ugye nem nőkön kell ezt alkalmazni.

Szólhatsz neki, de érdemesebb vigyázni vele.

2012. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az mennyire játszhat nagy szerepet, hogy nagyon nagyon rég óta nem volt nővel? Persze hogy jobban megnézi a dolgokat meg... de akkor is.. türtőztethetné magát, legalább előttem. Jól gondolom?
2012. febr. 5. 09:44
 8/9 anonim ***** válasza:

30 évesen elég gyerekes a felfogása.

Egy nő előtt nézeget ilyen netes képeket... primitív szegény.

Szerintem ha lenne nője, akkor is ezekre verné magának. Sajnos aki 30 évesen még ilyenekre sóhajtozik, az valahol 14-14 éves kora körül megragadt a szexuális fejlődésben.

2012. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell neki semmit mondani, egyszerűen nem kell többet keresni a társaságát.
2012. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!