Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok ha a legjobb barátotok megcsalna a barátnőddel?

Figyelt kérdés
Tehát a barátod kezdeményezné, a nőd meg belemenne.

2012. jan. 29. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Azért fogtad, hogy a barátod csal meg és nem a nőd? valószínűleg a barátnőd neked annyira nem fontos, a barátod meg igen. Te hogyan reagáltál?
2012. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
JÓL MEGBAXNÁM MIND A KETTŐT
2012. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

volt ilyen... átplasztikáztam a barátom arcát, a csajomat meg dobtam, és nevetség tárgyává tettem a suliban, annyira, hogy pár hónappal később már nem bírta és átment másik iskolába.


Addig én romantikus alak voltam, de ez átváltoztatott, és már egy bunkó paraszt lettem. De ezt szeretik a csajok, nem tehetek róla.

2012. jan. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

A barátnőd szerintem fontosabb ha szeretted. A barátod meg a legjobb barátod volt aki ott volt ha kellett.


DE! Mind a kettő átb@szott a hátad bögött és a hátad mögött b@sztak és ki tudja mióta tart ez csak ők jó színészek voltak te meg vak.


Én ezt tenném: meghívnám mind a kettőt magamhoz, és elmondanám nekik, hogy nagyon örülök, te hülye rib@nc és te roh@dt f@szfej barátom hogy a hátam mögött b@sztatok.


Szóval fogd a csajt és húzzatok innen a büdös f@szba és vissza se gyertek soha. És örüljetek, hogy ennyivel megússzátok. Remélem megszívjátok ugyanígy...

2012. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi történ pontosan?Lefeküdtek egymással?
2012. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Keress új barátot és barátnőt magadnak.

Bár nem nagyon értem, hogy miért a barátod csalt meg a barátnőddel...Amúgy, ha így áll a helyzet, akkor nem a barátom többé, hiszen nem tudja tiszteletben tartani a magánéletemet.

2012. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak elméleti szinten kérdezem.. sok embert látok magam körül akik így meg úgy csalják fűvel fával a partnerüket. Érdekel a ti véleményetek, mert ők elég érdekesen szokták értelmezni a helytzetet
2012. jan. 29. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod itt derül ki, hogy ki milyen barátot válogat aga köré. Az aki ilyet megmer csinálni az nem igazi barát. Én úgy válogattam meg a barátnőm akivel már pelenkás korunk óta ismerjük egymást, hogy az egymásnál csak szóba jöhető pasi is tabu a másik számára. Nemhogy még a barátja akivel együtt jár. Szóval velünk ilyen nem fordulhat elő, így fölösleges a következményekkel számolni.
2012. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na igen... ha egy ilyet megcsinálnának velem, akkor ott kő kövön nem maradna.
2012. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!