Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsak el egy vízöntő pasit?

Figyelt kérdés
Leginkább tapasztalatok kellenének, a neten én is utána tudok nézni :)
2012. febr. 5. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
úgy mint egy nyilast,oroszlánt,skorpiót,kost ...
2012. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Mondd ezt neki:- Ha már úgyis vízöntő vagy,gyere el hozzám húsvétkor és "locsolj" meg! ; ))
2012. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
forrald fel ;)
2012. febr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mi a te csillagjegyed?
2012. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
moss fel utána!
2012. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Teliholdkor fogott béka nyelvét kell kiszárítani, mozsárban péppé zúzni, a saját vaginális szekrétumodat hozzákeverni, majd ezt az egészet a pasi italába csempészni. Garantált siker!
2012. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2012. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Segíts neki önteni a vizet!
2012. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
XD ezen besírtam XD De félretéve a viccet, én értem mire akarsz kilyukadni. Én is szeretek horoszkópokkal foglalkozni, az én párom vízöntő. A vízöntő alapvetően ragaszkodó, nagyon is őszinte...még ha fáj is. Illetve szeretné megőrizni a személyes függetlenségét, akkor is ha kapcsolatban van. Nem könnyű eset, de hódítható. Szerintem próbálj meg úgy tenni, mintha annyira nem érdekelne téged. Ez tutira felhívja majd a figyelmét. Hagyd, hogy ő hódítson meg téged. Sok sikert! :*
2012. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
majdnem úgy mint egy Halat
2012. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!