Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Szerintetek lehetséges az, hogy ha állítása szerint szeret ez a lány, akkor egy nap után már ez semmit sem jelent neki? Csak emiatt? .

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy kb. szeptember óta tetszik egy lány(osztálytársnőm) és egészen mostanáig udvaroltam meg kedveskedtem, bókolgattam neki és már kezdtem azt érezni, hogy lesz ebből valami és most szertefoszlott minden álmom. Volt( vagy még van is, de az ő állítása szerint már nem beszél vele annyit) egy 7 évvel idősebb barátja, akitől mint nekem elmondta már lassan elszakad csak ez nem megy ilyen gyorsan. Kb. úgy éreztem magam emiatt mint egy lihegős kiskutya, akit csak kihasználnak. Az elmúlt egy napban érzékeltettem vele azt amit én 3 hónapig éreztem, azt hogy szarik rám. Kb. hozzá se szóltam meg semmi. Erre másnap azt mondja hogy kihabarodott belőlem.. Szerintetek lehetséges az, hogy ha állítása szerint szeret, akkor egy nap alatt már ez semmit nem jelent neki? Csak emiatt? Teljesen összetör, és úgy nevetgél a többi ismerősmmel mintha mi sem történt volna. Akinek van türelme ezt elolvasni az kérem írjon...

2012. febr. 5. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Haver, kihasznált téged, és még élvezte is. Ritka nagyon r i b a n c lehet.
2012. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a leírtak alapján arra következtetek, hogy érzelmileg kihasznált, vagy szívatott téged. Az is lehet, azonban, hogy csak téged nem mert megbántani... :( Akárhogy is: ebből nem lesz jó kapcsolat, le kell zárnod, és tovább kell lépned

Vajon miért tart sokáig szakítani valakivel, ha már nem szereti?

2012. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen... Csak igazságtalannak érzem azt, hogy én minden egyes ilyen szar napom után megbocsátottam neki, ő meg az első alkalom után levegőnek néz :( Azért köszönöm :)
2012. febr. 5. 11:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Bár ezzel most nagyon megbántott. Türelmes ember vagyok és egész mostanáig tűrtem, de csak merjen valamit szólni rám, hogy így meg úgy, nagyon elküldöm a sunyiba...
2012. febr. 5. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen az élet. :/ sok ilyen ember van, mind fiúból ès lányból is, sajnos nekem is sikerült kifogni pár ilyen pasit már. Tovább kell lépni és elfelejteni, az élet megy tovább. Kitartás!;)

17/L

2012. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne tedd, nem fog annyira rosszul esni neki.. Az már inkább, ha nem foglalkozol vele, kerülöd és más lányok társaságában jól érzed magad.;)

17/L

2012. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!